Дитина в літаку kричала вже кілька годин, ось тоді чоловік вирішив з’ясувати — чому ж мати не заспокоювала її

0
89

Подруга нещодавно розповіла історію, що з нею сталася у літаку. Вона летіла назад із відпустки з чоловіком. У літаку була жінка з дитиною. Справа в тому, що ця дитина кілька годин kричала. Спочатку вони не звертали на це уваги, але потім це так сильно їх дістало, що чоловік не витримав і запитав, чому дитина постійно кричить і nлаче; можливо, що йому щось треба або щось болить. Мати дитини була схудла вся, виснажена жінка. Видно було, що вона втомилася.

Це в неї ще вигляд був такий, коли вона летіла з відпочинку. Мати хлопчика сказала, що дитина завжди така: вона неслухняна, вона постійно кричить. Чоловік не витримав і спитав, у чому сенс тоді відпочивати, якщо він весь час там кричав, і чи змогла вона відпочити за таких умов? Жінка не зрозуміла питання, тому що, якою б не була дитина, це все одно її дитя, і вона в таких умовах навіть повинна відпочивати іноді?Моя подруга з чоловіком не має дітей; я не знаю, після цього випадку вони захочуть мати дитину чи ні.

За її словами, подруга вже хотіла викинути дитину з літака, бо терпіти її було неможливо. Вони, зрозуміло, летіли кілька годин, і після цього польоту не побачили б цю дитину ніколи. А ось ця бідна жінка з цією дитиною має ще жити. Діти звичайно бувають різні, і цій бідній жінці просто не пощастило, що у неї така дитина. З боку багато хто може засудити жінку, подумавши, що вона повинна вміти втихомирити свою дитину, тим більше в літаку; але, як знаємо, якщо в дитини такий характер, то з цим дуже складно справлятися.