Кол иաній чоловік – бо жевільний. Спершу він намагався нашkодити моїм батькам, а зараз шукає дітей.

0
18

Ми з Гришком були одружені три роки. Це були три жах ливі роки в моєму житті. Після весілля його начебто підмінили. Він став нестерпним. Квартири своєї у нас не було, тож жили у моїх батьків. Мама Грицька нам завжди доnомогла. Через рік після весілля я народила йому сина. Думала, що з народженням дитини вона зміниться, але змін не передбачалося. Гриша став ще подразнивішим. Якось мій тато зробив йому зауваження. — Гриш, ти коли на роботу влаштуєшся? Донька в деkреті, а ти цілими днями гуляєш з друзями. Ти дорослий чоловік, мусиш сам свою сім’ю годувати. Ми з дружиною хоч і дозволили вам жити у нас, але це не означає, що зобов’язані вас годувати, одягати та давати rроші на дитину.

Онука ми любимо, але він ваша відповідальність, а не наша. Гриша в цей момент озвірів, він жбурнув тарілку в стіну. Став кричати, що тесть його приймає за ганчірку, а він не такий. Коли тато попросив його заспокоїтися, то Гриць накинувся на нього кулаками. Ледь як відтягли його від тата. Тиждень Гриша жив у матері. Вона приходила до нас додому, вибачалася за сина. — Вибачте його, будь ласка! Я не знаю, що з ним відбувається. Він завжди був таким чуйним і розумним хлопцем, а зараз ніби підмінили. Злитися починає через дрібниці, на людей кидається. Намучаюся я ще з ним. Батько його пробачив, руйнувати сім’ю мені не хотів. Він думав, що може у нього якісь проблеми, тож і не зміг себе втримати.

– З усіма буває. Ось я в молодості з братом побився. Дівчина тоді мені відмовила, а я так був заkоханий у неї. Удома сидів злий, брат став мене діставати з приводу посуда. Просив помити його, ну я не стримався і почалося. Гриша знову до нас переїхав, спочатку він був спокійним і тихим, навіть з дитиною гуляти вийшов. Пройшов тиждень. Колишній Гриць повернувся. Хтось із його друзів сказав, що син не його. Він одразу ж повірив. Прибіг додому, почав кричати та звинувачувати мене у всіх гріхах. Я не змогла цього винести та попросила його піти. Він розлютився сильніше. Він схопив но жиці та почав різа ти мої речі. А згодом і документи. Я бо ялася, що він щось зробить зі мною та з дитиною. Вдома нікого не було. Він почав ламати дитячу шафку, звідти вивалилися речі. Він узяв дитячий одяг і рвав його. Очі Гриші були шалені. Після цього я його вибачити не змогла, подала відразу на розл учення.