Коли чоловік зібрав речі і пішов із дому, я була на межі. Але лише один дзвінок у двері змінив все моє життя

0
186

З чоловіком ми у шлюбі два з половиною роки. Перші півтора роки минули, як у казці. Ми не розлучалися ні на мить; мабуть, через це і виникали kонфлікти. Все почалося зі звичайних суперечок, а потім ми стали лаятися через дрібниці. Кожна сварkа була для нас серйозною, ми, бувало, могли не розмовляти тижнями. У такому ритмі минув ще один рік. Нещодавно чоловік почав звітувати мене за те, що я почала nогано одягатися. Відбулася чергова сварkа, після якої чоловік заявив, що роз лучається зі мною. — Якщо ти не подаси на роз лучення, то це я зроблю! Більше жити з тобою я не маю наміру – кричала я від злості. Чоловік зібрав невелику сумку і пішов, зачинивши двері. Я не могла прийти до тями, у мене почалася сильна істерика. Добив мене дзвінок свекрухи.

— Ти збираєш свої манатки і проварюєш із квартири Максима. Він заслуговує на гідну дружину, а не тебе. Ти більше нагадуєш базарну бабу, ніж нормальну дівчину. Я тільки рада, що син одумався і хоче роз лучитися з тобою – хитро сказала свекруха і кинула трубку. Я розnлакалася ще сильніше, бо її слова били на поразку. Раніше думала, що свекруха любить мене, плекає, а зараз їй аби щось погане сказати про мене. Їй начхати на мої почуття; головне, щоби на квартиру Максима не претендувала. Коли зателефонувала золовка , то я нічого не зрозуміла, бо тільки й робила, що nлакала. Через годину в двері постукали, я побігла відкривати, сподіваючись, що це чоловік, але там стояла золовка.
Вона мене обійняла, а потім повела у ванну, щоб я змогла вмитися.

Ми сиділи на кухні, я розповіла їй все те, що мене турбує. Вона вислухала, а потім послала мене спати. Вранці я прокинулася через шум на кухні, позолівка готувала мені сніданок. Раніше я думала, що вона зарозуміла, мені не хотілося з нею спілкуватися. А ось свекруха я любила. Я зрозуміла, що зовсім не розуміюся на людях. Золовка нагодувала мене, а потім попередила, що мій чоловік прийде миритись. Адже вона всю ніч намагалася, щоб той зміг зрозуміти мою позицію і, мабуть, їй це вдалося зробити. Тільки завдяки золовці наш шлюб з чоловіком не розпався. Ми з нею стали більше спілкуватися, але зі свекрухою я припинила будь-яке контактування. Мені начхати, що чоловік хоче миру в сім’ї; я її прощати не готова.