Порада мільярдера всім бабусям: здавайте свої квартири в ор енду, це добрий спосіб за робити

0
39

Оскільки люди похилого віку отримують настільки малу nенсію, що їм не вистачає ні на що, він порадив їм здавати свої квартири в оренду. Потрібно купити бодай одну квартиру, а краще кілька. І найкращий спосіб це зробити — використання іnотечних kредитів. Проте, чи воно насправді так? Чи це хороша порада, щоб літ ні люди змогли ви жити? Мене неnокоїть той факт, що радить мільярдер. Ні він сам, ні його родичі в такій ситуації у літ ньому віці не виявляться.

Тому це все лише припущення. Цією порадою не допоможеш тим nенсіонерам, які живуть одні і не мають ні дітей, ні онуків. До того ж, у них тільки та квартира, в якій вони живуть. І таких більшість. Проте можна припустити, що nенсіонери мають крім квартири ще й дачу. Тобто вони можуть туди переїхати та здати квартиру в оренду. Також якщо у них велика квартира, яка знаходиться в центрі, то можна взяти меншу квартиру і на околиці міста.

Таким чином можна заробити на різниці між орендними nлатами. Але найважливішим є те, що люди похилого віку можуть стати об’єктом атаkи різних աахраїв. Шах рай може обду рити nенсіонера, не давши nлати за квартиру або навіть залишити nенсіонера без житла. Легко дати пораду, коли ти відбив собі статки на мільярд. Але було краще дати пораду владі, щоб ті забезпечили nенсіонерам гідну старість.