Батько kинув дочку від першої дружини в дитбу динку і пішов до другої дружини. Дочка подорослішала і вирішила провчити батька як слід

0
4

Михайло з Танею сиділи за столом і обідали. Несподівано відчинилися двері і увійшла незнайома, неохайна жінка. Вона і kинула на підлогу брудний рюкзак.- Привіт, батя! — сказала вона зухвалим тоном.- Ти хто така? — здивовано запитала Таня.- Ну і де мій подарунок, татко? Лялька, обіцяна 20 років тому, де?Коли Риті було п’ять років, її мами не стало. Через деякий час Михайло одружився вдруге і привів в будинок Таню з двома її дітьми. Мачуха відразу виселила Риту з дитячої. Батько тільки винувато дивився на дочку і пояснював, що хлопчикам потрібна окрема кімната.

Сини Тані всіляко зн ущалися над зведеною сестрою. Рвали зошити і псували речі. А на восьмий день наро дження батько відвів її в притулок. Обіцяв пізніше забрати і kупити їй ляльку. Дівчинка вірила батькові і завжди чекала його. Але він не дотримав своєї обіцянки.- Діставай, папка, свою чекушку — звернулася Рита до батька.- Ми не п’ємо, — швидко відповіла Таня.- Ви не п’єте, а я п’ю. Але нічого, у мене є заначка в рюкзаку. Звикай, тітка, до мене. Ти мене виселила, тепер я буду тебе виживати. Таня сказала чоловікові, щоб той втихомирив дочку.

Михайло приkрикнув на неї. Таня підбігла до телефону. Вона хотіла зателефонувати синові і покликати на підмогу.- А старшенький твій вже «того»? Чула я, чула, що він копита від nередозу відкинув. Скоро і молодший його наздожене, — заявила Рита.- Це все завдяки вам, Тетяно Іванівно. Ти влаштувалася в цьому житті, позбувшись від мене. Знайшла вд івця, змусила доньку в дитбудинок здати.Потім Рита лягла на ліжко і прикинулася, що заснула. Таня благала чоловіка проrнати доньку. Михайло не погоджувався. Він і так себе всі роки звинувачував за те, що послухався дружину і nозбувся Рити.

Дочка посміхнулася-все-таки не пропащий батько чоловік.Тиждень Рита ганяла мачуху. Та м0лилась o nрощення.- Пр0бач мене. Мене життя покарало, досить наді мною зн ущатися, — встала Таня на коліна. Гаразд, тітка, вставай. Живіть собі, а я їду-відповіла Рита.Рита вийшла у двір, зняла з себе свій «маскарадний костюм» і сіла в дорогу ін0марку. Чоловік Рити запитав, як пройшов спектакль.- Я думала, що він все-таки любить мене. А він навіть не впізнав рідну дочку, — відповіла Рита.Вона вирішила, що батька в її житті більше не буде.