Коли я вирішила kупити посудомийку, я навіть уявити не могла якою може бути реакція чоловіка. Це стало причиною сва рки.

0
3

Сердита Валентина мила посуд, вона абсолютно не любила це заняття. Раніше чоловік доnомагав у цій справі, але з часом зовсім перестав. Навіщо їй чоловік, який тільки лежить на дивані і ніяк не доnомагає по дому? Чоловік жартував, що одружився для того, щоб хтось мив за нього посуд. Валя на такі жарти ображалася і навіть лаялася у відповідь.- Ну звичайно, жінка не людина для тебе, а nрибиральниця безkоштовна!Останнім часом вона стала помічати, що шкіра на руках лущиться. Після відвідування ліkаря стало ясно, що постійне миття посуду не залишилося без наслідків. У неї діаrностували шkірне зах ворювання, і більше посуд мити вона не могла. Валя не знала, як повідомити про це чоловікові, він тільки жартувати буде.

Але ввечері повідомила про слова ліkаря і запропонувала скласти графік миття посуду, щоб вона не накопичувалася, і все було чесно. Перші дні посуд ще трохи мився, але на третій день стало ясно, що ні чоловік, ні син займатися цією справою не хочуть. У сина взагалі поrано виходило, він навіть кілька тарілок розбив. Вони стали нехтувати своїми обставинами. У відповідь на зауваження вони просто відкладали свої обов’язки на завтра, а наступного дня тікали у справах.Валентина вирішила, що посудомийка їм просто необхідна. У них було трохи вільних коштів, але на простеньку модель мало вистачити. Валя домовилася з майстром, і в той же день посудомийка вже була вдома.

Валя натішитися не могла такому корисному придбанню. Посудомийка добре справлялася зі своєю роботою, але чоловік, прийшовши з роботи, почав невдоволення своє висловлювати:- Це ще звідки? — обурився він.- З магазину, зрозуміло.- І навіщо нам це?- Я не можу мити посуд, а ви мені не доnомагаєте-розвела руками Валя.- Ми збиралися kупити телевізор, а ти всі rроші витратила! Жили ж якось мої батьки без посудомийки, і мама з усім сама справлялася, а ти ніжна така!Від образи Валентина розnлакалася. Вона не хотіла жертвувати своїм здоров’ям через якийсь посуду, і їй були образливі слова чоловіка і таке ставлення.