Рита все життя була покірною дружиною, але коли свекор потрапив до ліkарні і потребував турботи, її життя змінилося назавжди

0
150

Рита була спокійною жінкою, ніколи не заперечувала батькам, а коли вийшла заміж за Славу, то ніколи не суперечила чоловікові. Вона виконувала всі справи по дому, готувала чоловікові те, що він їй казав. І завжди Слава сам вирішував, що треба робити Риті, навіть одяг сам вибирав. А коли у Слави захво рів батько, то Рита постійно приїжджала до нього до ліkарні. Дружина свата поме рла ще 5 років тому. Тому Рита готувала йому курячі бульйончики і все, що він любить їсти. Слава рідко відвідував свого батька у ліkарні, він багато працював і не мав вільного часу.

Ріта зі Славою так і не мала дітей, хоча вони разом уже 7 років. Рита була цілком здорова, а ось зі Славою – нічого незрозуміло: обстежуватися він не хотів, але весь час звинувачував Риту, що дитину їй наро дити не може. Коли свекра виписали, то Слава сказав Ріті, що тепер вона має деякий час пожити у його батька, щоб доглядати його. Думка Рити ніяк не враховувалася, але вона й сама хотіла допомогти свекру. Дуже вони потоваришували і добре один одного розуміли. Рита могла годинами розмовляти з ним: він був єдиним, хто слухав дівчину, а не вказував їй, що робити і як жити. Коли батько Слави пішов на виправлення, то Слава відправив його в пансіонат, доліkуватися.

Рита повернулася додому, але їй так не вистачало розмови зі сверком: вона чекала його повернення. Життя вдома з чоловіком здавалося для Рити коաмаром. Кожен день був схожий на попередній, а вона жила як ра биня. Якось дівчина вирішила приїхати у квартиру до свекра, щоб німо побути однією. І яке було її здивування, коли у цій квартирі вона побачила Славу та якусь молоденьку білявку. Рита подала на розлу чення. Це було її перше серйозне рішення у житті. Після розлу чення вона продовжувала відвідувати батька Слави, але колишнього чоловіка повністю уникала.