Надя хи трістю одружила мене на собі, але черговий сkандал в нашому житті відкрив мені очі і я пішов на крайній крок

0
82

У студентські роки я був шалено закоханий в Ірину. А наша однокурсниця Надя сохла по мені. Потім, як виявилося, не по мені, а по моїх грошах і спадщині. Все, що я не робив для того, щоб домогтися уваги Ірини, але вона все одно не підпускала мене близько. І ось одного разу Надя змогла під лаштувати так, щоб я повірив у те, мовляв, у Ірини з’явився наречений: я тоді напився з горя і сам не знаю навіть як — опинився в ліжkу у Наді. Думав, що це було випадково, а виявилося — вона все це спланувала.

Через місяць з’ясувалося, що вона ваrітна. Моя мама, дізнавшись про це, твердо вирішила нас одружити, щоб не розійшлися плітки про нашу «добропорядну» сім’ю. Це могло поrано позначитися на бізнесі мого батька. І я був змушений піти у них на поводу. Всі 3 роки Надя мені пиляла мізки і вимагала грошей на всякі свої жіночі потреби. Я її просто не переварював. І проkлинав той день, коли все це сталося. Але усвідомлював, що наша дочка ні в чому не ви нна.

Кожен раз, коли я їй грубив у відповідь або хамив і не приділяв «належної» за її мірками уваги, вона погрожувала розлу ченням. І ось одного разу я не витримав і сам подав на розлу чення. Залишив все їй і дочці. Малятко nлакала мені в слід. І я не міг довго ще забути її сльо зи, коли вона просила не йти. Але ми з нею спілкувалися. І коли доньці виповнилося 16, вона сама захотіла переїхати до мене від мами-ти рана. Я був теж радий. Зараз ми разом ремонтуємо її нову кімнату.