Всі навколо вмовляють Люду наро джувати другого якнайшвидше, але ж дев’ять місяців стра ждати не їм, ось вона і відмовляється

0
20

Люда, молода дівчина, яка вийшла заміж у 18-ь. Вона навчалася в музичному училищі, але, оскільки після весілля відразу ж заваrітніла, залишила навчання. Ваrітність у неї була нелегка. Тому вона відмовляється наро джувати другу дитину, незважаючи на те, що її умовляють. Чоловік, старша дочка, і особливо свекруха. — Людо, треба наро джувати, поки є сили. Цього разу ми допоможемо тебе. І квартира у вас є зараз. Не треба зволікати. А мама Люди солідарна з її думкою: — Чоловік у тебе хороший, порядний, не nалить, не n’є, добре заробляє, у вас трикімнатна квартира, і дача є. Ти не працюєш. Нема чого втрачати, треба якнайшвидше наро джувати. І справді, чоловік у Люди відмінний. У вільний час допомагає дружині, повністю забезпечує сім’ю.

Але Люда не хоче наро джувати. — Я як згадаю першу свою ваrітність, аж ну дити починає. Тяжкі полоrи, безсонні ночі, зуби, живіт, зайва вага… Мені це не потрібно. Усю молодість витратила на це. Донька Людмили була примхливою дитиною. А в цей період чоловік Люди був зайнятий розвитком кар’єри, а свекруха та мати були зовсім молоді, і теж працювали. Тому так вийшло, що вся турбота про дитину лежала на плечах Людмили. Люда хоч трохи відійшла від цих турбот, коли донька пішла до школи. Їй хоч трохи полегшало. Через кілька років чоловік Люди вже закрив іпотеку і вирішив розширити житлоплощу. Продав квартиру та купив трикімнатну. А ще через п’ять років, коли він і цю іпотеку закрив, вирішив побудувати дачу.

Вона вже готова. Чоловік теж хотів другої дитини, але особливо не тиснув на дружину, адже її дуже любив. — Я не хочу другої дитини. Чому я маю наро джувати, якщо мене це більше не цікавить. І чоловік це знає. Його начебто все влаштовує. — Але зараз не буде так, як тоді. Тоді ти рано наро дила, не вдалося відчути радість материнства, тобі було важко. А тепер ми тобі допоможемо, і дитяча вже є, техніки у вас повно. Але Людмила стійка у своїй позиції. Вона вважає, що одну дитину їм вистачає. Більше не хоче вовтузитися з вихованням, навчанням, турботою. Просто хоче відтепер пожити для себе, займатися своїм розвитком, може навіть продовжити навчання.