Невrамовна сусідка прийшла вимагати rроші, щоб виոити. Стала заrpoжувати дитиною, якої навіть не існує.

0
65

Зоя спокійно сиділа у себе в квартирі, нікого не чекала пізно ввечері, тим більше непроханих гостей. Але тут звук домофона задзвонив голосніше за телевізор, навіть злякав жінку. Зоя поспішно натиснула кнопку, до під’їзду намагалася зайти сусідка-бабка. Мабуть, забула ключі вдома, знає, що Зоя точно двері відчинить. Зоя ставилася до неї з підозрою, баба постійно ոила. Сусіди скаржилися, що вона вирує під час пиятики, але поки що Зоя нічого подібного не помічала. Влітку тільки бабуся показала свій характер. До Зої приїхала племінниця погостювати, дівчинка років 14-ти. Ось баба її не злюбила, постійно приходила скаржитися на дівчинку: -Вона каже не «здравствуйте», а «здрастуйте».

Що за молодь зараз пішла, що за виховання у неї. А іноді дивиться косо чи криво. Бабця чіплялася по кожній дрібниці. Але Зоя зрозуміла, що на це не варто звертати уваги. У бабки дах потроху їхав, багато чого вона забувала чи вигадувала. От і впровадила сама собі, що ця племінниця-дочка Зої. Тут почувся стукіт у двері. Зоя подивилася в око — виявилася бабуся. -Ну Що ти там стоїш, відкривай швидше! — Закричала сусідка. Зоя відчинила двері і тут баба миттю заскочила в коридор. Вигнати її чи якось відштовхнути Зоя не могла, баба могла впасти чи зіграти падіння, потім був би великий скандал. -Де Дочка твоя? Знову вона всі оголошення в під’їзді зафарбувала, моє оголошення про здачу кімнати в оренду не розібрати.

Все перекреслено, а я дивуюсь, що це мені ніхто не дзвонить. -Так це племінниця моя, але вона вже як два місяці у себе вдома, нічого з оголошеннями вона не робила. -Кому ти брешеш? А ну швидко дай гроші, бо я полiцію викликаю і опіку. Покажу всім, як ви свою дочку виховуєте, ось сором буде, ще в телевізорі покажуть. -Що Ви несете? У мене взагалі немає дітей, йдіть. -Дай мені гроші! – продовжувала кричати баба. Було видно, що вона не в адекватному стані. Зої довелося збрехати, що лампочка в під’їзді насправді прихована камера. Бабуся злякалася і пішла. Але за півгодини Зоя почула, як бабуся вчинила скандал сусідам знизу. Мабуть, у них теж пішла вимагати гроші, щоби купити щось спиртне.