Гриша покликав мене заміж, як тільки ми закінчили навчання, все було б ідеально, якби не втрутилася свекруха

0
20

Я тоді школу закінчила. Я довго благала батьків відпустити мене, і мене відпустили вчитися в місто. Я така щаслива була, мріяла вчитися в кращому університеті країни і ось моя мрія збулася. В універі я зустріла Гришу. Заkохалася в нього по вуха. Ми довго зустрічалися, відкладали весілля на закінчення навчання. Ну хотіли працювати, гроші заробити і на весілля, і на життя небагато. І ось ми закінчили університет і одружилися, я працювати не могла вже на той час, я відразу заваrітніла. Нас навіть родичі обговорювали, говорила, що я до весілля залетіла, а нам було все одно. А потім Гришу було не впізнати.

Він щодня почав ходити до матері, а вона його проти мене налаштовувала. Ну у неї один син, він і найулюбленіший і красивий, і розумний, а я йому не підходила. У підсумку він кожен день зі мною скандалив, та й приводу йому для сkандалу не треба було. Далі я стала помічати, що він цілими днями в телефоні. Він не проводив зі мною час від слова зовсім. Я йому разонравилась чи що, перестав любити мене, як раніше. Я навіть гуляла одна, в місті у мене майже не залишилося знайомих, подружки з універу роз’їхалися, тому я гуляла одна, нікого було покликати навіть або сходити до кого-небудь.

Тут і відбулася подія, яка розділила моє життя на до і після. Я гуляла в парку, я тоді побачила свого чоловіка Гришу, що гуляє за ручку з дівчиною. Знаєте, що він хотів ще пройти повз мене, ніби не впізнав. Та не знала я, що мені робити, я полетіла на нього з кулаками. Прикро мені стало, як він міг, адже, я вагітна від нього була на 6-му місяці. І я ж його жінка, а він з іншою, ось на кого він витрачав час. А говорив, що завали на роботі. Я повернулася додому, зібрала речі і поїхала до батьків. Я вже наро дила, мій сенс життя тепер моя дочка. А чоловік? Його більше немає в нашому житті, дочкою він жодного разу не поцікавився.