«Це було найкраще рішення у моєму житті» – сказала 55-річна жінка, яка вийшла заміж за 20-річного хлопця.

0
27

Звичайно всі вважають цей союз незвичайним і дивним. Всім цікаво як це, коли жінка так сильно старша за свого обранця. Така різниця у віці всіх лякає або скоріше це просто на диво, особливо якщо в парі саме жінка старша за чоловіка. Усі хочуть дізнатися про специфіку таких відносин. Тому розібратися нам у цьому допомогли Софія та Михайло. Вони щиро поділилися в нами своєю історією кохання. Люди думають, що якщо в парі існує велика різниця у віці, то один із них має меркантильні цілі. Справді, існує подібний стереотип і всі шукають якусь каверзу в такому союзі. Але мало хто думає, що вони можуть мати щирі почуття одне одному. Між героями нашої статті, Софією та Михайлом, різниця у віці становить тридцять п’ять років.

Їх абсолютно не цікавить чужа думка. Вони спокійно переносять критику та засудження на свою адресу. Аргументують це тим, що їхня любов сильніша, ніж чийсь негатив, ворожість чи нерозуміння. Як розповідає про свої стосунки Михайло: — Наша зустріч відбулася, коли мені було сімнадцять років, тоді я думаю, вона не звернула на мене увагу. Це був день народження одного із наших спільних знайомих. Я був одразу вражений її красою на повал. Один її погляд зводив мене з розуму. Напевно, я відчув саме те, що прийнято називати коханням з першого погляду. Але я навіть підходити до неї не став, бо боявся, що вона не сприйме мене серйозно. Мені здавалося, що вона навіть заговорити зі мною не захоче. Адже вона була такою шикарною та неповторною жінкою, а я був простим хлопчиськом. — Наступна наша зустріч відбулася випадково. Ми заглянули в той самий супермаркет. Це було приблизно через два роки після нашої першої зустрічі.

Зрозуміло, я впізнав її, але й припустити не міг, що вона мене згадає. Потім Софія продовжила за своїм чоловіком: Ми зупинилися, щоб привітатись, а потім різко нізвідки у нас виникло безліч тем для обговорення. Нікого з них не збентежила і не зупинила така велика різниця у віці. І зовсім скоро вони одружилися. Але навколишні навколо були здивовані. А всі близькі були проти такого рішення. Кожен намагався відмовити їх від цієї витівки. Але вони були впевнені, що будуть щасливими разом і нікого не слухали. Зараз вони одружені вже як п’ять років, а їхні почуття, як і раніше, не згасли. Коли слухаєш їх, то складається враження, що цукерково-букетний період у них ще триває, і вони відгукуються один про одного лише із захопленням та любов’ю.