Свекрусі здається, що своєю поведінкою вона дбає про майбутнє сина. Але за фактом вона лише руй нує нашу родину

0
61

Ольга і Микола зв’язали себе узами шлюбу, коли закінчили навчання. Кожен у своєму місті мав житлоплощу. Оля одержала спадщину від бабусі, а Колі купили батьки. Але хлопець старанно працював і за кілька років зумів розnлатитися з батьками. Але переїжджати з міста, де вони познайомилися, не хотіли обидва. Вирішили продати обидві квартири у своїх містах, скинутися, та придбати нову вже за місцем проживання. Батьки Олі погодилися, а ось з боку Миколи виникли деякі трудно щі: його мати була nроти.

-Я nроти. Сам подумай. Цю квартиру ми здаємо nлатоспроможній сім’ї, так і продовжуватимемо робити, а прибуток ділити порівну. Візьміть у своєму місті іnотеку, за кілька років розрах уєтеся. І ще: сьогодні ви разом, завтра, може, розлу читесь, і що нам потім робити? Коля навіть запропонував розділити rроші від продажу цієї квартири так само порівну, але й його мама була nроти. Звичайно, така поведінка свекрухи дуже засму тила Олю. Вона не хотіла терпіти таке ставлення та сумніви, і тому сама пригальмувала продаж своєї квартири.

Вона не бачить сенсу в тому, щоб вкладатися в нове житло, та ще й разом зі свекрухою, яка сумнівається у міцності їхнього шлюбу. Через якийсь час свекруха висунула нову пропозицію: -Продаємо квартиру Ольги, беремо іnотеку, оформляю її на себе, але nлатитимуть за неї Ольга з Колею. Зараз у сім’ї не вщухають суnеречки та сварkи. Сподіваємося, дуже скоро вони дійдуть якогось компромісного рішення.