Наша мама вклала все в сім’ю сестри, а сама залишилася ні з чим, але як тільки сестра встала на ноги, мати раптом стала їй nерешкодою

0
17

— Ти можеш на мене обра жатися, але я категорично проти того, щоб твоя мати переїжджала сюди, простіше відразу подати на розлу чення. Я в розгубленості, що робити? Мама дзвонить кожен день і nлаче через Свєтку. Вона натякає, що хотіла б залишитися з нами… Світлана моя молодша сестра. Я разом з чоловіком і дитиною живу в місті. Свєта — мати трьох дітей. Вона живе в селі з мамою. Вона була улюбленою донькою моєї мами: народилася раніше терміну і жила буквально на волосині від летального результату. Поки батьки всі сили витрачали на сестру, я виросла самостійною, закінчила школу, а потім вступила до інституту.

Після закінчення вирішила підкорювати місто. Свєта виходила заміж. Мама сказала, що після весілля я можу їхати, куди побажаю. Після весілля я схопила валізу і поїхала. Я знайшла роботу і зняла житло. Вийшла заміж і народила дитину. Скоро ми з чоловіком виплатимо іnотеку — і все буде добре… Моя мама продала свою квартиру, татову машину, гараж і на виручені гроші побудувала будинок для Свєти. Вона допомогла їм встати на ноги. Тепер моя мама, здається, стала перешкодою. Кожен день вони сва ряться. Мама скаржиться на Світлану, онуків і зятя.

Вона вимагає, щоб я взяла її до себе. Я розглядала можливість зняти для неї житло в нашому регіоні. У неї є заощадження і пенсія. Мій чоловік був проти. Він сказав, що це не принесе нічого хорошого для нас, так як вона буде з нами всі дні і ночі, тому що не звикла жити одна. Він каже: давай відразу розлу чимося. Значить, немає необхідності піддавати нашу сім’ю випробуванню, якщо мій чоловіче скаже «ні». Цілком допустимо підняти питання про те, що моя мати вклала в сестру багато грошей. А старша повинна була сама себе забезпечувати. Я повинна матері сказати, що їм потрібно самим вирішувати свої розбіжності. Чи потрібно допомагати матері?