Оскільки мій батько збанkрутував, свекруха почала шукати заміну для мене. Але все пішло не за планом свекрухи

0
17

Скажу, так у мене зі свекрухою досить добрі стосунkи, навіть після цього інциденту, наші стосунkи не похитнулися, а навпаки стали кращими. Коли я тільки познайомилася зі своїм на той момент майбутнім чоловіком, я була, як це сказати, була з баrатою сім’єю, моїх батьків не особливо хвилював соціальний статус Жені. А ось його батькам, можна сказати, пощастило, дівчина прийшла з посагом. Але так склалася, що коли я вийшла заміж і вже була в положенні, у моїх батьків справи пішли похилою. Звичайно, про це дізналася свекруха, але на наші стосунки це ніяк не вплинуло.

Загалом, недавно, як недавно, кілька років тому, у нас у дворі салон відкрився, його господинею була наша сусідка, двадцятирічна Машка. Їй такий подарунок зробили батьки. Ну, моя свекруха і раніше з ними дружила, але з появою салону, дружба у них зміцнилася, в результаті щовечора, я слухала, яка Машка розумниця-розумниця. Якщо спочатку вона мені розповідала, то пізніше вона взяла в обіг мого чоловіка. Вона влаштовувала їм випадкові зустрічі на подвір’ї, потім просила забрати її з її салону, сама йти вона не може, потім просила сходити забрати у неї доглядову косметику для волосся з Машкиного салону, хоча живемо ми поряд.

Машка або сама могла принести, якщо тіщі моєї важко, або свекор міг забрати. Але все пішло не за планом свекрухи, мій чоловік після стількох її спроб сказав, що вона вже набридла зі своїм сватанням, і що в нього вже є я. Та й до речі, мій чоловік цій Машці не потрібен був. Моя свекруха з нею перестала спілкуватися, після того, як вона стала зустрічатися з сусідом, у якого є свій бізнес. А сусіди казали, що Машка має такі запити, що мій чоловік навіть на чверть по них не проходив. Зараз свекруха начебто вгамувалась, але тепер я на сторожі, довіра до неї підірвана. Ми не сварилися і не сварим ося, але осад у мене залишився.