Подруга вирішила викрити нареченого своєї дочки і попросила моєї поради. У мене наро дився геніальний план: я надіслала їх на відпочинок.

0
12

Ніна Олексіївна – моя давня клієнтка – дуже розумна та інтелігентна жінка. Кілька тижнів тому вона прийшла до мене мало не в сльо зах і сказала, що її дочка зібралася заміж. Кавалер Маші здався майбутній тещі вітряним та безвідповідальним хлопцем. Але переконати доньку було вже неможливо. Вона попросила у мене поради і я, звичайно ж, доnомогла. Сказала їм купити путівки на чотирьох і поїхати за кордон. Адже відпочинок – найкращий спосіб побачити людину з усіх боків.

Отже, Ніна Олексіївна прийняла мою ідею, і вся сім’я полетіла на дуже відомий курорт. Тривало все це днів десять, протягом яких усе вирішилося, і Маша раз і назавжди відмовила свого бойфренда. Як же так сталося? Так ось: заселилися в готель, і кавалер одразу виявив свою норовливість. Різко розмовляв із персоналом, демонстрував свою зневагу до оточуючих. На прохання Марини бути покультурніше не реагував, а батьки взагалі мовчали, побоюючись погіршити становище. Усі сnлатив батько нареченої. Снідали вони втрьох — кавалер спав до обіду.

Надвечір він уже був добряче під градусом. Декілька разів поїхали на екскурсії, але кавалер Марини оглядом пам’яток культури не вразився. А ще за кілька днів взагалі пішов відпочивати із незнайомою компанією. Ніна відчувала двояке почуття: співчуття до дочки та задоволення, що їй вдалося викрити невірного кавалера. А коли сім’я повернулася з відпустки, я вислухала від них чимало компліментів. Їм навіть не довелося організовувати неприємні ситуації, адже все миттю стало на свої місця.