«Мені потрібна спражня дружина, а не якась вертихвістка». Чоловік nокинув мене через несмачний борщ

0
13

Іра та Рита були найкращими подругами. Того вечора вони збиралися піти на концерт улюбленого гурту. Але, за збігом обставин, Іра не змогла прийти і віддала свій квиток товаришу по службі. Спочатку Ріта сильно засмутилася, але потім налаштувалась позитивно: адже вона почує і побачить у живому улюбленому гурті. Тут, на концерті, вона познайомилася з Микитою. Цілий вечір вони танцювали, кричали і раділи. Концерт пройшов «на ура». Після концерту, проводжаючи Риту додому, Микита запропонував обмінятися номерами. Наступні кілька тижнів вони проводили разом. Він доглядав її, робив це дуже красиво: дарував квіти, подарунки, водив по красивих місцях.

Єдине, що не влаштовувало Риту – це надмірна наполегливість Микити. Але незабаром вона запевнила себе в тому, що це його робить мужнішим. Микита запропонував познайомитись із його батьками. Дівчина була дуже щаслива, серце прискорено забилося. «Пропозицію хоче зробити», — подумала вона. Вони поїхали до села, виявляється, батьки жили там. Рита хвилювалася, боялася, що не сподобається батькам Микити. Перед поїздкою встигла зателефонувати до подруги і поділилася переживаннями. — Не має значення, що вони про тебе подумають. Головне, щоб вони тобі сподобалися. Ти там дивися в оба, — наполягла подруга. І ось приїхали вони в село. Великий будинок, дуже гарне доглянуте подвір’я. Як виявилося, Микита зробив сюрприз батькам, вони на них не чекали.

Батько сів у крісло, а мати почала бігати по всьому будинку. Коли Рита запропонувала допомогу, чоловіки не дозволили: — Сама впорається. Сідай, розказуй, що ти за пташка. Бракувало тільки лампи, був цілий допит. А мати весь цей час бігала на кухню і назад як прислуга. Нарешті стіл був накритий, всі сіли, крім матері, вона стояла. Все гуляння вона стояла, і ніхто ніби й не помічав цього. У наказному тоні чоловік вимагав принести йому квас. Дружина мовчки побігла на кухню і принесла цілий глечик із квасом. Рита все ще намагалася допомогти матері, але Микита посадив її поруч і сказав: Ти гість, що треба — мати зробить.

Це прозвучало так, ніби він говорив не про свою рідну матір, а про якусь рабиню. Вночі Рита чекала, коли Микита перебереться до неї в кімнату, але цього не сталося. Побачилися вони лише вранці. Під час сніданку Риті повідомили, що сім’я поїде купувати дрова, а їй доручили зварити борщ. Звучало, як наказ, але Рита все ж таки зварила борщ і сіла їсти. Задумалася: «Так виходить, я їм борщ-а вони мене в рабство?» Доїла свою порцію смачного борщу, а все інше вилила. Коли всі приїхали і спитали, де борщ, вона повідомила: “Я його зварила, вийшло несмачно.

І я його вилила до курей. Дивіться, он там, клюють.” Батько Микити ледве стримував себе, Микита теж розлютився, а мати злякано спостерігала за тим, що ж станеться. Добре, що вони цього дня поїхали і все скінчилося. Після повернення Микита зник з кінцями. Коли вона запитала подругу, — «Куди він подівся?» -Вона сказала, що Микита скаржився і говорив,- «Мені потрібна справжня дружина, а не якась вертихвістка.» Рита набрала номер своєї найкращої подруги і радісно сказала: — Ти не повіриш, що сталося. Я така щаслива, не уявляєш. Мене через борщ покинули. — Сподіваюся, ти не засмутилася? — схвильовано запитала Іра. — Та який там засмутилася, радіти треба! Так ось…