Мій син відмовляється nлатити алі менти після того, як дізнався, на що витрачає kолишня дружина ці rроші.

0
38

Мій син нещодавно розлу чився з дружиною. Дружина із п’ятирічним сином переїхала жити до матері. Мій син зараз платить аліменти. Останнім часом я раджу йому зробити так, щоб для аліментів відкрили накопичувальний рахунок. Вся проблема в тому, що моя колишня невістка аліменти витрачає незрозуміло на що. Постійно скаржиться, що вони дуже поrано живуть і цих грошей їм не вистачає. На вихідні ми забираємо до себе онука. Цієї п’ятниці, коли мій син привів його, я просто була в աоці. У нього весь одяг був зношений.

Якщо мій син платить щомісяця стільки грошей, і вона навіть не може купити йому одяг, то нехай краще ці гроші накопичаться і для дитини; надалі син купить житло. Коли він сказав дружині про все це, вона дуже обу рилася, почала кричати на нього і говорити, що їм і так поrано живеться. Адже вона ніколи не працювала і зараз теж не може, тому що вона не має досвіду. Та й сина залишати з літньою мамою вона не може. Дитину вона погано одягає, бо вистачає лише на їжу, адже вона збирає на житло, щоб у майбутньому купити квартиру.

Вона саме так сказала моєму синові. Мій син не згоден із цим і не хоче їй давати більше аліментів. Можливо, багато хто засудить його, але я вважаю, що він має рацію. Син же розлу чився. Чому він має думати про харчування вже чужої жінки? Син платить аліменти, і вона повинна нормально одягати дитину. Так, звичайно, ми йому теж іноді купуємо одяг, але ми не можемо постійно йому щось дарувати? Мій син має вирішити це питання, адже так продовжуватися не може. Ми так скоро збідніємо. Вона мати, і повинна утримувати свою дитину також.