Iд час свята сестра Олі вийшла із кімнати, а за неї вийшов чоловік Олі. Мати сестер навіть не здогадувалася, яка серйозна тає мниця є в них насправді…

0
78

Аня йшла з магазину додому, і всі дивилися на неї перешіптуючись. Аня розуміла, що обговорюють саме її, але їй було абсолютно однаково. Вона прийшла додому, пройшла на кухню, поставила пакети із продуктами на стіл. У цей момент з кімнати вийшла мати, вона несхвально глянула на Аню, розвернулася і пішла назад. Такий iгнор та зневагу Аня отримала після одного випадку на дні народження подруги. Два місяці тому Аня приїхала до рідного села з міста, щоб погостювати. Тут і збіглося, що подруга покликала її із сестрою Олею на день народження. Тільки Оля не змогла вчасно приїхати в село, залишилася по роботі в місті. Зате її чоловік Єгор приїхав і разом із Анею пішов на свято. Аня не звертала на Єгора увагу після весілля сестри, практично його не знала.

А ось Єгор, тільки-но побачив красуню Аньку, то просто очей з неї не зводив. Вона це помітила, не могла більше витримувати його погляду на собі, стала і вийшла з кімнати. Єгор за нею вона хотіла розвернутися і піти в інше місце, але він встиг схопити її, притиснути до себе і ոоцілувати. А далі все як уві сні, Аня навіть не відчувала вину перед сестрою за зраду. Вона поїхала в місто вчитися, він за нею. Не зрозуміло, що він сказав Олі, чому пропадає і не приходить додому, але Ані було 6айдуже. Єгор казав, що вперше так сильно закохався, що просто не може жити без Ані. Вони сиділи в милому кафе, пили каву, розмовляли та сміялися. І тут за сусіднім столиком сіла їхня сільська сусідка. Але молоді були так зайняті один одним, що не помітили сусідки. А та, як приїхала до села, стала всім розповідати про те, яка Аня безcopoмна, раз у сестри чоловіка повела.

Минув час, Аня знову приїхала до села до мами. Але та не те щоб обійняти, вона й говорити з донькою не хотіла. Так було copoмно за неї. Аня cyмно сиділа за столом і дивилася на екран телефону: -Що дивишся? Не подзвонить він тобі, Оля його вибачила. А ти що думала, що він через тебе сім’ю покине? Дypна,- тільки й сказала мати. Аня повернулася до міста. Після навчання вона не поверталася в село, і стала тут працювати і якось облаштовувати своє життя. У неї вийшло знайти хорошу людину, вона вийшла заміж. Весілля грати не стали, Аня не хотіла звати всіх родичів, щоб перед нареченим не розкрилося темнe минуле нареченої. Але через погоду спільного життя Аня цілком випадково помітила свого чоловіка в кафе, поряд була молода блондинка, вона розмовляла і сміялася. Так само, як вона з Єгором 5 років тому.