Чоловік сказав, що нам потрібно розлу читися. На жаль, він не зміг мене пробачити за один недоліk.

0
33

Я була така щаслива, вважаючи, що нарешті знайшла свою єдину і неповторну любов, і ми збиралися одружитися, навіть були зроблені деякі приготування до весілля… На жаль, або до нещастя, Іван передумавши на мене одружуватися, вважаючи, що я не впораюся з роллю пана і дружини. Справа в тому, що я-самодостатня дівчина, у якої є не тільки приваблива зовнішність, але і квартира, машина, хороша робота. Чоловіки натовпами звали мене заміж, але я полюбила Івана. Одного разу мій майбутній чоловік запросивши мене до себе додому, все пройшло просто відмінно-романтична вечеря при свічках, незабутня ніч; але вранці все змінилося.

Наречений попросивши готувати для нього сніданок і обід, щоб він відніс з собою на роботу. Я йому чесно зізналася в тому, що готувати не люблю, кухня – це не моє, я сама не снідаю, а обідаю в кафе або в ресторані. Іван дуже сильно здивувався, відразу змінився в образі і сказавши, що не очікував від мене такого — і поїхав на роботу. Після того, як я розповіла про цей випадок своїм подругам, то вони розійшлися в думках: одна казала, що нічого такого немає в тому, щоб приготувати сніданок коханому чоловікові; інша заявила, що я вчинила правильно, так як це неприйнятно відразу ж просити сніданки і обіди.

Я була дуже засму чена, не знала, чи правильно я вчинила, тому вирішила зателефонувати Івану і попросити зустрітися; він погодився на зустріч. Я була рада, що він мене не проігнорував, погодився на зустріч; я вирішила вже для себе, що зроблю все можливе, щоб відримати його довіру. Але зустріч показала, що він налагоджений рішуче, і не збирається прощати мене. Іван заявивши, що ми не пара, і йому дуже шкода, що ми не зійшлися характерами. Ці слова сильно мене зворушили і я не знала, що сказати. Але одне я знаю точно: я перегляну своє ставлення.