Моїй свекрусі постійно щось не подобалося: то моє плаття, то наші кільця. Але те, що зараз їй не подобається, стало останньою kраплею в чаші мого терnіння.

0
84

У моєї свекрухи дуже складний характер, і навіть її син про це знає. Через свого такого характеру вона позбулася навіть чоловіка. Вже не міг він її терпіти таку все життя — і подав на розлу чення. Коли наші батьки дізналися, що ми хочемо одружитися, то заздалегідь нам подарували кругленьку суму. Передбачалося, що ці гроші підуть на перший іпотечний внесок, ну а майбутня свекруха теж вирішила подарунок дати грошима. Звичайно, не стільки ж, скільки подарували мої батьки, в 5 разів менше. І ще чоловікові дісталася одна кімната в комуналці, яку теж продали і додали до загальної суми.

Зіграли скромне весілля, щоб багато не витрачатися. Ми звернулися безпосередньо до забудовника. Чекати треба було 2 роки, але я була категорично проти жити зі свекрухою, і ми тимчасово залишилися у моїх батьків. Так як їй все не подобається. До весілля їй не сподобалися наші обручки, в день весілля висловила свою негативну думку з приводу мого весільного плаття. На початку я думала, що це через те, що я їй не до душі, але потім відкинула сумніви, так як це стосувалося всіх, а не тільки мене. Навіть її рідна дочка не хотіла з нею часто бачитися, щоб не чути незадоволені коментарі своєї матусі.

Пройшли два довгоочікуваних роки, поїхали приймати нашу квартиру. Але з чоловіком вирішили переклеїти шпалери і змінити ламінат на наш смак і тільки після переїхати туди жити. Так свекруха кожен день надзвонювала і довбала мені мозок, тим, що нам нікуди гроші чи витрачати, що ми безглуздо витрачаємо гроші, які вона нам дала. Я не витерпіла і сказала, що якщо вже на те пішло, то я згодна повернути їй всю суму, аби більше не чути її докорів і непотрібних коментарів з приводу того, як нам жити. Як ви думаєте, вона розповість про цей інцидент чоловікові? Не хочу сва ритися з ним через це…