Одна зустріч в автобусі змі нила її життя: чоловік буквально носив її на руках!

0
24

Ліля була студенткою першого курсу, яка чудово знала, що їй потрібно від життя. Одного ранку вона сіла в автобус, щоб поїхати до інституту. Вона вже звикла до довгої дороги. Цього дня вона була дуже ніжно одягнена, у сукні, справжня леді. Ліля завжди з великою цікавістю розглядала людей в автобусі і, раптом, вона помітила дуже симпатичного молодого хлопця, якому на вигляд було років 25. На її уявленнях це був ідеальний чоловік. Молодий чоловік ухопив її погляд, і Ліля усміхнулася йому своєю чарівною усмішкою, а він усміхнувся у відповідь. Потім молодик підсів до Ліли і представився. Його звали Валера. Він одразу й запропонував зустрітися увечері. Ліля відчула, що закохалася, причому з першого погляду.

В автобусі вони домовилися про зустріч, і того ж вечора Валера прийшов з великим букетом ромашок, Ліля їх любила. Вони сходили в кіно, потім зайшли в кафе поїли морозиво і чудово провели час. Вони були обидва товариські та багато один одному розповідали. І чоловік звичайно платив за все сам. Побачень було ще пару, і через місяць, чого не очікувала Ліля, Валера зробив їй пропозицію прямо в парку. Вона була в нього по вуха закохана і одразу погодилася. Наступного дня вони пішли до РАГСу і подавали заяву. Через тиждень вони познайомили батьків, а за місяць зіграли весілля. Вони були дуже підходящими один одному парою. Валерій був самодостатній у свої 26 років, мав власний бізнес і досяг успіху. Відразу після весілля молодята купили квартиру, а потім машину, а на гроші, що залишилися, злітали в Грецію.

Молодята повернулися додому після подорожі і там уже був шикарний ремонт, залишалося лише обставити меблі. Насамперед молодята були хорошими друзями і обидва були дуже уважні один до одного, через рік Ліля повідомила, що Валера стане батьком і він зробив їй подарунок у вигляді поїздки до Туреччини. Валера був щедрим і люблячим і ніколи не заощаджував на своїй дружині. Вагітність було личить Лілі. Через дев’ять місяців вона народила хлопчика Олександра. Валера був дуже щасливий. Але … Всі ці мрії перервала те, що автобус доїхав до зупинки і хлопець вийшов, а Ліля продовжувала витати в хмарах і думати про їхнє прекрасне життя симпатичним Валерою, хоча можливо його зовсім звали по-іншому. Дівчина важко зітхнула і подумала що вона занадто мрійлива, або не доля.