Син з невісткою наkинулися на мене через те, що я у них навела порядок. Нев дячні люди, які тепер зі мною не розмовляють.

0
41

Кілька місяців тому син одружився на дівчині, яку я не схвалила. Синові на мою думку було nлювати, тому зараз він му читься зі своєю дружиною: я так припускаю. А по-іншому і бути не може. Хіба будеш жити щасливо з ледачою і не працьовитою дівчиною? Ось і я думаю, що ні. Хоч невістка мені і не подобалася, але подарунок молодятам ми з чоловіком вирішили зробити хороший. Думали оплатити косметичний ремонт їм, а потім вирішили відправити їх на медовий місяць в теплі краї. У сина є кішка на прізвисько Маркіза, вони її з собою взяти не могли, тому попросили мене за нею доглянути.

Мені всього лише потрібно було кожен день до них заходити і годувати пухнастика. Я спочатку так і робила, а потім помітила, що в квартирі у них бру дно. Меблі липкі, все пропало в пилу; я вирішила, що зроблю їм ще один подарунок-замовлю клінінгову службу. Їх квартира заблищала. Я на цьому не зупинилася, спустила всі штори і випрала їх. Думала, що коли син з невісткою приїдуть, то вони сильно здивуються і почнуть мені дякувати, але все вийшло інакше. Невістка закотила істериkу, а син її підтримав.

— Навіщо ви викинули наші речі? Хто вам дозволив тут прибиратися? — кричала невістка. Вона називала речами те, що вже давно мало rнити у смітниkу. Мене попросили ввічливо піти з квартири і більше там не з’являтися. Тепер син і невістка зі мною не спілкуються. Невдячні люди — для яких я перестала існувати. Зовсім скоро буде Великдень, мені б хотілося з ними помиритися, але вони не виходять на зв’язок. Думаю, що невістка налаштувала сина проти мене і чоловіка. Тому що син навіть з батьком відмовляється говорити — і це дивно.