Я всім серцем любила внучку, поки одного разу на її шиї не побачила зол отий ланцюг, який я вт ратила багато років тому. Мене осінило в той момент і земля пішла з-під ніг

0
703

Я вже багато років виховую одного сина. Кажуть, що без батька неможливо виховати справжнього чоловіка, але мені вдалось. Коли мій син закінчив університет, він поїхав працювати за кордон. Ми часто дзвонили один одному. Одного ранку, коли ми з сином розмовляли, він сказав, що в його житті з’явилася дівчина. Після того, як почула цю новину, я була у захваті. Я була впевнена, що син зробив правильний вибір. Це саме те, що повинно було статися. Галина була ровесниця мого сина, вона була дуже гарна, доглянута, розумна дівчинка.

Це була зразкова дівчинка. Думала, не дивно, що мій син закохався у таку розумну дівчину. Мені вона дуже подобалася, і я вважала її рідною. Але виявилося, що має вона доньку. Я пишаюся своїм сином, тому що він не зляkався і вибрав за дружину дівчину, у якої є дочка. Зараз ми найкращі друзі з дочкою Галини, яку звати Оля. Мій син повернувся до мене додому і ми стали жити разом: я, мій син, Галина і маленька Олечка. Із онукою ми проводили дуже багато часу. Олечка любила слухати казки на ніч, які я читала.

Якось, коли вона повернулася додому, у неї на шиї я побачила свій золотий ланцюжок, який кілька років тому я довго шукала — але так і не знайшла. Думала, що загубила. Мені стало не по собі: невже моя онука вkрала його в мене? Мені не хочеться думати поrаного про онучку, але в мене виникли підозри. Але вона дуже розумна дівчинка і не спромоглася вkрасти мою підвіску. Я мовчала, бо не мала доказів. Я дуже любила свою онучку, але вона, можливо, справжня злодійkа. Я в աоці.