Свекруха підслухала розмову сина з невісткою. Виrнала їх зі своєї квартири, незважаючи на те, що їм нікуди було йти

0
81

Після весілля вони стали жити на орендованій квартирі. Обидва працювали, але грошей не вистачало. Вони жили, рахуючи копійки. У цьому місяці їм заплатили менше, і їм все одно довелося платити за квартиру. Дружина постійно скаржилася на те, як їй не пощастило з чоловіком, вона вийшла заміж за невдаху. Свекруха жила в трикімнатній квартирі. Вона завжди говорила чоловікові, що його мати повинна розміняти квартиру на двох. Але свекруха не погодилася. Чоловік запропонував переїхати в квартиру матері. Там є місце для всіх. Жінка спочатку відмовлялася, в якийсь момент вона пропонувала чоловікові відвезти маму в будинок преста рілих, але чоловік відмовився.

У неї були хороші стосунки зі свекрухою, але вона хотіла будь-що-будь вирішити квартирне питання. Вона підійшла до чоловіка, обійняла його і вибач илася. — Ну ладно, ви бач. Ми дійсно можемо жити з твоєю мамою і зможемо заощадити на іnотеці. Обіцяю добре з нею поводитися, не сnеречатися з нею. Свекруха була здивована, побачивши сина і його дружину. Нещодавно вони посва рилися через те, що їх син наполягав на обміні квартири. Жінка знає, що все це були наміри нареченої. Спочатку все було добре, вони знайшли спільну мову, склали графік прибирання. Крім того, вони вирішили розділити витрати.

Синові було дуже важко: то мати скаржилася, то дружина. Одного разу свекруха пішла в магазин, але забула пакет у будинку. Коли повернулася за пакетом, почула розмову свого сина і його дружини. — Я більше не можу, я втомився від її примх, вона кожен день щось вимагає. Я більше не можу з нею жити, ти була права, її треба було відвезти в будинок преста рілих — сказав син. — Ні, милий, потерпи, твоя мама доживає останні дні свого життя, я більше не хочу жити в орендованій квартирі, почекаємо трохи, і квартира буде наша, — сказала наречена… Свекруха виrнала їх з дому. Вони зібралися і пішли. Йти їм було нікуди, тільки маму це абсолютно не цікавило.