Я не змогла знайти роботу в місті, тому повернулася назад до мами в село, і у мене почалося не життя, а nекло

0
32

Ніколи б в думках не виникло те, що я з мамою коли-небудь вчиню таким чином, але бачить Бог, вона мене змусила піти на це. Справа в тому, що я не змогла знайти роботу в місті, тому повернулася назад до мами в село, і у мене почалося не життя, а nекло. Кожен день мама змушувала рано вставати, доглядати за городом, приводити в порядок свою частину будинку. Я якщо чесно знайшла собі роботу, яку можна було робити онлайн, тому сиділа перед комп’ютером, а мама називала мене ледаркою. Мені не подобалося те, що мама жила, постійно думаючи про те, що ж скажуть сусіди;

мені ж було все одно, що у мене паркан нефарбований, або дах протікає: я все одно не збиралася надовго залишатися в селі. Я збирала на іnотеку, тому у мене були заощадження, але мамі я не говорила. В один день, мама настільки мене дістала, що мені довелося дістати всі свої заощадження і витратити на ремонт, аби мама відстала від мене, і не говорила, що сусіди подумають про нас поrано. Після того, як ремонт на моїй частині був закінчений, я вже не могла залишатися в селі, вирішила знову ризикнути і, нічого не сказавши мамі, відправилася в місто, почала займатися оформленням іпотеки.

Я знайшла людей, з якими обмінялася своєю ділянкою і своєю частиною в обмін на гроші. І одного разу вони вирішили переїхати в село; пішли знайомитися з моєю мамою, вона просто в шоці була, не розуміла, як я могла продати свою частину. Вона постійно дзвонила мені, причому, з різних номерів, Я трубку не брала, але один раз вона написала, що поrано себе почуває і я подзвонила їй. Вона запитала, чому я продала свою частину, чому я так з нею вчинила, на що я відповіла, що потрібно було залишати мене в спокої, а не пиляти кожен день.