Сиpiтку залишили одну, але через роки вона подарувала місту величезну kлініку.

0
36

Сніжана погано пам’ятає своє дитинство. Спочатку все було добре. Тато і мама працювали на заводі, вдома було тепло і затишно. Сніжана ходила в дитячий сад, після садка грала з хлопцями у дворі. Тільки потім тато перестав ходити на роботу, він йшов рано вранці і повертався до обіду: — Що знову не вийшло? — Ні, не взяли, сумно відповідав батько. Тато перестав носити форму для заводу. Він сидів удома і зовсім поник. — Я більше нікому з роботодавців не потрібен. — Не кажи так, ми що-небудь придумаємо, — заспокоювала мама. Тато сидів біля телевізора і ոив якусь рідину зі скляних баночок, а потім засипав. А потім і мама перестала ходити на завод. З нею було все те ж саме, що і з татом в перші дні. Вона перестала красиво вбиратися, втратила всяку надію, перестала водити Сніжану в садок, не стежила за будинком.

Вона сиділа з татом перед телевізором і ոила зі скляних баночок. Почалися важкі часи. Доводилося збирати пляшки, залізо і папір, здавати все це одному дядькові в гаражі. За це він давав якісь копійки, на ці копійки тато і мама купували пляшечки і маленьку шоколадку Сніжані. Вдома вже не було тепло і затишно, як раніше. У повітрі повис запах чогось кислого і похмурого. Якось раз мама і тато не повернулися з магазину. Тоді Сніжана вирушила в дитячий бyдинок. Її часто відвідував дядько Денис, брат тата. Він і сказав, що на зворотному шляху з магазину мама і тато потрапили під машину. Забрати до себе Денис не міг, у нього з’явилася наречена, і вони збиралися виїхати до Німеччини. Дядько на кожне свято надсилав Сніжані красиві німецькі листівки.

Дівчинка росла, вивчилася на ветеринара, вона була кращою ученицею, і її відразу взяли працювати в клініку. Після чергової операції собаці, їй хтось подзвонив. Виявився номер з Німеччини, це був дядько Денис. — Сніжана, мені зовсім погано. Приїжджай швидше, а то так і не встигнемо побачитися в дорослому житті. Дівчині стало страшно за здоров’я дядька. Вона зібрала всі свої заощадження і купила квиток до Німеччини в один кінець. Виявилося, що дядько Денис давно розлучився з тією дівчиною з Росії, побудував великий бізнес, і жив зовсім один. Через тиждень він помер. Адвокати повідомили, що весь спадок дядько залишив на Сніжану. У нього не було ні родичів, ні дітей. Сніжана продала все майно в Німеччині і повернулася додому. У своєму місті вона відкрила велику поліклініку для тварин і вирішила допомагати нужденним.