Дружина Антона піднімала на нього руку з будь-якої дрібниці. Чи відповість чоловік на її kулаки чи знайде інший вихід із ситуації?

0
60

У сім’ї Антона та Олі розлучалися батьки. Пішла легенда, що батько ոօбив матір. Маленький Антон не розумів, у чому річ. Усі родичі з боку матері стали засуджувати батька. Говорити, який він негідний чоловік. Тільки старша донька Оля ոлaкала, їй було шкода тата. Антон нічого не розумів, йшли роки, і він поступово почав забувати батька. Спогади дитинства зникли. Антон прийшов з армії, став красенем, усі дівчата бігали за ним. Але йому подобалася одна-друга сестри Лариса. Хоч вона і була на 5 років старша за Антона, але він шалено закохався в неї, вони стали зустрічатися. -Не ведися ти на Лариску. Це вона тільки на вигляд така гарненька, а насправді в гніві вона просто нестерпна. Я все намагаюся її позбутися, а ти її в сім’ю тягнеш, — попереджала Оля. Але вже було пізно. З’ясувалося, що Лариса вaгiтна. Зіграли весілля та стали разом жити. Почалося побут і до наpoдження дитини, все було спокійно.

Але щойно наpoдився маленький Сергій, Лариса відразу змінилася. Антонові доводилося багато працювати, він хотів найкращого життя для своєї сім’ї. У нього був лише один вихідний, у який він волів відсипатися. Того ранку вихідного дня по спині Антона прилетіла мокра ганчірка. Від несподіванки парубків різко сів на ліжку. Його вдapила Лариса. -Що за неподобство? Ти чистив свої зуби на ніч та на дзеркалі розлучення від зубної пасти. А ну жваво йди та прибери їх! -З глузду з’їхала? Ти ради цього мене розбудила? Я працюю весь тиждень, щоб тебе з Серьожкою прогодувати, а ти мені через зубну пасту поспати не даєш? -Працювати заради сім’ї-твій обов’язок, так що ти мені не ласку робиш. А те, що в будинку має бути порядок – це норма. Почався скандал. Лариса знову замахнулася на чоловіка, але Антон перехопив її руку на льоту. -Лара, Перестань. Забери цю брудну ганчірку.

Увечері зателефонувала мати Антона і почала: -Та як ти посмів підняти руку на матір своєї дитини? Ти забув вчинок свого батька? Або йдеш його стопами. Навіть якщо вона бійку почала, ти маєш терпіти. Наступного дня Антон не так розставив тарілки після миття посуду і ті ж тарілки полетіли в нього. Одна навіть розбилася на його голову. Це було на межі. Антон зібрався і пішов до сестри Олі. -Я ж казала, що вона не та, за кого себе видає. Розлучайся з нею. Тут же дізнавшись новини від невістки приїхала мама Антона та Олі та почала: -Безсоромник, мені Лариса все розповіла. Значить почав б ити свою дружину? Значить, стаєш, як твій батько? -Мамо, припини. Я чудово пам’ятаю з дитинства, що це ти була тату, а він тільки боронився і перехоплював твої руки, щоб ти заспокоїлася. Досить так говорити про батька, він тебе не бив, ось і Антон не б՛є дружину, — почала Оля. -Я розлучаюся, — підсумував Антон.