Родня у всьому бачить ха ляву — прийшли на день наро дження моєї дочки і принесли «хл ам», а їдять в обидві щоkи.

0
30

У нас дуже велика рідня. І часто вони люблять приїжджати на свята. Велика квартира, вихід на озеро та чисте повітря – ось що їх спокушає. Так що влітку практично завжди всі родичі у нас. А з порожнім столом гостей явно не зустрінеш, тому доводиться готувати всякі смаколики та шашлик. У дочки влітку день народження. Ми завжди святкуємо та накриваємо шикарний стіл. Вона дуже радіє кожен свій день народження: приходять родичі з усіма своїми дітьми, аніматори, смачна їжа. Але після останніх двох днів народжень нашої доньки ми з чоловіком помітили, що наші родичі нахабніють.

Адже треба розуміти, що продукти та будь-які послуги нині дорогі і можна бути трохи скромнішими. Добре ще їдять, на здоров’я, але вони в подарунок приносять якісь дешеві речі: розмальовки, фломастери та олівці, загалом дешеву канцелярію і можливо якусь м’яку іграшку. Донька щоразу дуже засмучується, адже це її день, а дитячі подарунки не такі вже й дорогі, ніхто не просить величезних ляльок чи дорогого одягу. На останній день народження картина погіршилась. Гості швиденько подарували всі подарунки та побігли до столу, обжиратись.

Коли донька підходила переговорити з ріднею два слова хоча б, вони не слухали і просто їли в обидві щоки. Після цього ми ухвалили з чоловіком рішення, що більше святкувати так не будемо. Порожня трата грошей, а натомість дитина навіть не радий. Ми вирішили брати дитину і їхати туди, куди вона захоче: аквапарк, зоопарк, на атракціони, та що завгодно! І тоді нехай гості приходять за власним бажанням та платять за вхід. На цей рік ми так і вчинили. З усіх тих 20 гостей, прийшли десь 5, але день провели дуже веселий. Дочка була дуже рада, тому що і день був хороший і варті подарунки.