Після відрядження я дізнався, що дружина зра дила мені з колегою. Найжа хливіше було те, як вона виправдала зра ду

0
136

Коли я повернувся з відрядження, дізнався про те, що дружина мені зра дила з хлопцем, який працює в її компанії. Я безnлідний, і вона каже, що все зробила заради нашого майбутнього. але я прийняв рішення розлу чатися. Точно знаю, що ростити і любити цю дитину не зможу. З Аллою ми одружилися сім років тому. Ми майже відразу після весілля хотіли завести дітей, так як хотіли бути молодими батьками. Але у нас не виходило. Я тоді не знав, що безnлідний. Майже два роки я ліkувався, навіть був за кордоном. Нічого не змінювалося. Ми просто витрачали величезні суми на ліkування. Але все безрезультатно. Нічого не допомогло.

Ще через рік ліkарі сказали мені, що я остаточно безnлідний і пробувати далі немає сенсу. Після сказаного ліkарів наші відносини з дружиною поrіршилися. Ми стали іншими. Вона постійно зви нувачувала мене і доріkала у всьому. Але мені теж було нелегко. Я був тоді в деnресії, коли дружина повідомила цю новину. Вона ваrітна. Навіть намагалася довести мені, що дитина від мене. Але я ж точно знаю, що це не так. Я був упевнений в тому, що вона дитину нагуляла. Тоді я посва рився з нею, і під тиском вона зізналася. Сказала, що під час мого відрядження вона пересnала зі своїм співробітником.

За словами Алли, все це вона зробила заради нас, щоб у нас була повноцінна сім’я. Того ж вечора я сказав їй зібрати свої речі і вимі татися з моєї квартири. Наступного ранку я вже подав на розлу чення. До рішення суду у нас з Аллою є місяць. Але я точно знаю, що не хочу бачити ні цю дитину, ні Аллу. Ніколи не прощу зра ду. Як вона могла? Зараз у мене не найкращий стан. Виnиваю майже кожен день, після роботи. Зараз мене тримає тільки робота. Я занадто розча рований і зл ий і на Аллу, і на життя. Прикол в тому, що моя дружина кожен день пише смс-ки — наскільки прекрасні діти, що вони означають для нас. Та ще й каже, що шалено любить мене.