Куnила своєму племіннику дорогий подарунок, але, коли я дізналася, що з подарунком зробили його батьки, пожаліла про це

0
126

Я люблю більше дарувати подарунки, ніж отримувати. Я завжди намагаюся купувати дорогі речі, а якщо грошей не вистачає, то трохи пізніше дарую, щоб купити щось хороше. Мене мій чоловік іноді ла є за це, тому що я всім роблю дорогі подарунки, а натомість отримую дешеві. Я намагалася пояснити йому, що мені приємніше дарувати, а не отримувати. — Сергію, мені все одно, що мені подарують. Я люблю робити хороші подарунки або взагалі не дарувати нічого, якщо грошей не вистачає. Його родичі мені завжди дарували щось із одягу, а я всім його племінникам купувала телефони. Ось тому він і сер диться на мене. Розповім вам історію, від якої мені стало дуже су мно. Нещодавно був день народження мого племінника, сина брата мого.

Я вирішила купити йому ноутбук, тому що він завжди мріяв про нього, а батьків давила жаба, вони й копійку не хотіли витрачати. Та й на дитину уваги до ладу не звертають. Дружина брата одяг дитині купує дуже рідко, а що казати про інше. Напевно, саме тому він на день народження отримав багато одягу, бо всі помітили, що гардероб дитини треба оновити. Я вирішила відзначитись і за звичкою купити хороший подарунок. За тиждень до дня народження мені зателефонував брат. -Крістін, даси мені в борr 20 тисяч, мені іпотеку треба сплатити. Грошей немає, у батьків теж просив, вони як і я на нулі. Я відмовила, тому що вони витрачають гроші ліворуч і праворуч, а потім сидять на нулі. Усі фінан си у них йдуть на ресторани та одяг, а потім дзвонять мені та клянчат. Я знаю, що моя відмова була грубою, але й користуватися моєю добротою теж не можна.

За тиждень ми пішли на день народження племінника, і я подарувала йому ноутбук. Він був щасливий настільки, що важко передати словами. Якось я зателефонувала мамі, і виявилося, що мій племінник гостює у неї, поки його батьки відпочивають. Я захотіла поговорити з ним і дізнатися його враження від подарованого ноутбука. — Батьки продали ноутбук та сказали, що ти ще купиш мені. За моїми припущеннями, вони на гроші, які отримали від продажу техніки, поїхали відпочивати. Я була обу рена, дуже розrнівалася на брата з невісткою. Мама не дозволила втручатися. — Це їхня родина, нехай роблять, що хочуть. Просто наступного разу роби подарунки простішими. Я погодилася з нею. Мені в цій ситуації шкода лише племінника, він не заслужив до себе такого звернення.