Коли брат попросив у мене погостювати на дачі з сім’єю, я не відмовила, але те, що сталося через тиждень, я не можу згадувати без бо лю

0
327

Брат зі своєю сім’єю живе окремо від батьків. Має двох синів. Сім’я чекає на поповнення, вони чекають на третю дитину. Невістка сподівається, що буде дівчинка. Сини маленькі, дошкільного віку. У сім’ї працює лише брат, але має низьку зарплату. Батьки допомагають. Взяли іnотечний kредит і купили їм трійку; батьки дружини купили меблі, постійно привозять продукти, допомагають у фінансовому плані. А брат з дружиною продовжують тільки народ жувати дітей. З моїм братом у нас ніколи не було теплих стосунків. В нас різні батьки. У дитинстві я часто залишалася у бабусі по батьківській лінії.

Я її дуже любила, хоча мама не ладнала з нею, але мені не забороняла спілкуватися з батьком та з бабусею. Бабуся залишила свою дачу мені. Дачу збудував мій дідусь, я його не бачила. Будинок був дерев’яний. Я дуже любила мою дачу, тут відпочивала від усіх, від міського шуму. Дуже часто їздила туди. Можу сказати, що це мій найулюбленіший куточок. Якось брат попросив пожити на дачі. У місті було спекотно, неможливо було дихати. Мені шкода стало дітей – і я віддала ключі. Брат надсилав мені фотки свого сімейства, всі були щасливі та задоволені. А за тиждень він подзвонив і попросив якнайшвидше приїхати. На дачі сталася поже жа.

Я одразу поїхала. Від дачі нічого не лишилося. Брат мовчки віддав мені ключі, нічого не сказав, поїхав зі своєю родиною. Поже жники мені пояснили, що поже жа сталася через необережне поводження з вогнем. Інспектор не виключив версію, що діти грали зі сірниками — і в результаті сталася поже жа. Я взяла висновок і попрямувала до брата. Він жодного разу не дзвонив мені з того часу. Я сказала, що він повинен відшкодувати збитки, тому що ви нна його родина. Увечері мені зателефонувала мама і вчинила сkандал; мовляв, сім’я брата ледве вижила, а я вимагаю відшкодування. Тоді я сказала мамі, що діти гралися зі сірниками, тому й сталася поже жа. Відповідь мами мене сильно здивувала: це ж діти, що з них візьмеш ?