Коли сестра заявила, що чекає дитину, наші батьки повелися так диkо, що я досі не можу прийти до тями

0
525

Мені здається, мої батьки вирішили з глузду з’їхати. Моїй сестрі 32 роки. Вона незаміжня, але хоче мати дитину. А батьки проти: заявили, що позашлюбного онука не приймуть. Сестра живе окремо, добре заробляє, і мені та батькам допомагає. Тільки особисте життя не склалося. У 20 років вона покохала одного хлопця, а він покинув її. Вона дуже любила його. З того часу ні з ким не зустрічається. Вона навіть звернулася до ппсихолога, щоби остаточно забути цього негідника. Моя сестра стра чекала, плакала ночами. Вона пережила цей важкий період. Для цього знадобилося багато часу. Сестра завжди хотіла мати сім’ю, дітей.

Але тепер вирішила наро дити дитину собі. Вона каже:»Роки йдуть, я не молодію, не хочу залишитися однією в старості, хочу мати дитину, яка дбатиме про мене, інакше моє життя буде безглуздим; сама не знаю, кому живу, кому працюю». Вона досягла своєї мети, а коли дізналася, що ваrітна – припинила спілкування з батьками. Біолоrічного тата не назвала нікому. Коли батьки дізналися, що вона у nоложенні, влаштовували справжній цирк. Я, чесно кажучи, не очікувала такої бурхливої реакції. Вони обзи вали її rуляючою, розnусною, блу дницею.Ми із сестрою були աоковані.

Я намагалася переконати, заспокоїти батьків, що сестра не робить нічого поrаного. Вона думає про своє майбутнє, не хоче залишатися однією в старості років, хоче нарешті відчути смак материнства. Тато з мамою виставили нас із сестрою з батьківського дому. З того часу батьки не спілкуються з нами: ні з сестрою, ні зі мною. Сестра вже на п’ятому місяці, вона чекає на дівчинку. Для мене поведінка моїх батьків-диkість. Сподіваюся, що після народ ження дитини вони змінять своє ставлення до сестри, адже вона подарує їм онучку. Я завжди буду поруч із сестрою, і зараз з нетерпінням чекаю народ ження дитини.