Мама поkинула мене і пішла жити до kоханця.

0
25

Мама покинула мене і пішла жити до коханця. Я дуже сумував за мамою, і кожен день чекав, що вона повернеться і забере мене. Не те, щоб мені було погано в новій сім’ї, але я любив свою маму. Згодом, перестав чекати — і почав називати нову дружину мого тата » мамою ».У моєї мами був роман з одруженим чоловіком. І так на світ з’явився я. Власного житла у нас з мамою не було, тому ми часто переїжджали з однієї квартири на іншу. Коли мені було 7 років, у мами з’явився чоловік.Андрій поставив перед нею вибір: якщо вона хоче бути з ним, повинна залишити мене. У той же вечір мама зібрала всі мої речі і привезла до тата.

Дала мені в руки всі документи і залишила під його дверима.Папа відкрив двері і оторопів, побачивши мене. Він відразу мене впізнав, тому запросив до хати. У нього була добра і привітна дружина і двоє маленьких дітей. Папа не дуже хотів, щоб я жив з ними, тому задумав віддати мене в інтернат. Але його дружина не дозволила цього, мовляв, дитина ні в чому не винен.Я дуже сумував за мамою, і кожен день чекав, що вона повернеться і забере мене. Не те, щоб мені було погано в новій сім’ї, але я любив свою маму. Потім перестав чекати і почав називати дружину мого тата » мамою ».

Батько не любив мене, так, що говорити, він і до цих дітей не виявляв теплих відчуттів. Як тільки тато приходив додому, ми все відразу замикалися в дитячій кімнаті і навіть не виходили. Боялися ми його.Згодом тато покинув нас і пішов до молодої коханки. Ми не дуже засмутилися, а з полегшенням зітхнули. На той момент ми з братом навчалися в інституті, а сестричка закінчувала школу.Ми всі успішно закінчили навчання і влаштувалися на роботу. А потім сталося так, що тата не стало. Після нього залишилося хороший спадок. Ми продовжили бізнес тата і планували відкрити філію за кордоном. І тут, коли я повинен був їхати в іншу країну, з’явилася моя мама. Я впізнав її, хоча вигляд у неї був не найкращий.

«Рідний мій, я твоя справжня мати! Який ти у мене став дорослий! Я дуже скучила за тобою, приїхала, щоб жити поруч»
Я дуже здивувався:»Ти знаєш, я пам’ятаю тебе. В моїй пам’яті залишився той момент, коли ти залишила мене зовсім маленького під дверима чужої квартири, а сама пішла до нового чоловіка. Ти мені не мати. Моя мама зараз їде разом зі мною. Чи не приходь більше сюди «.Можливо, я не правильно вчинив, але у мене є мама, яка прийняла і виховала, як рідну дитину. І я їй дуже за це вдячний .