Маша вийшла заміж за хлопця, який був молодший на 5 років. Але коли у них наро дилася дитина, сталося дещо непередбачуване

0
109

Маша була красивою, успішною, і цікавою дівчиною. У неї було все для повного щастя: хороші, розумні батьки, престижна робота в банку, красива зовнішність і розум. Одного Маші не вистачало-своєї сім’ї. Марії було 34, а вона була одна. У неї ніколи не було серйозних стосунків. Все своє життя вона присвятила роботі і не помітила, як залишилася одна, а всі залицяльники кудись зникли, та й друзі всі залишили її одну в статусі холо стячки… Саме О тій годині в банку, де працювала Марія з’явився новий клерк-Олександр.

Хлопець був на 5 років молодший Маші, але це її не бен тежило, коли Олександр залицявся до неї і дарував подарунки. Маша сама не помітила, як їхні стосунки швидко розвинулися. Через півроку вагітна Маша і Саша стояли в ЗАГС-і. На торжестві не було родичів, Пара була одягнена в повсякденний одяг. Це носило більш формальний характер. Після цього пара жила з мамою Маші в її будинку, щоб та допомагала їм з дитиною. Олександр був не радий з цього приводу, але він заробляв мало, не міг знати нову квартиру і убезпечувати сина і дружину.

Він часто обурю вався, але Маші було незрозуміло, чого він хотів цим домагатися. Не було крихітки і рочку, коли Саша написавши Маші СМС-ку, що у нього з’явилася інша. Маша не істе рила і не плакала. Вона чекала, відчувала, що так буде. Дівчата довелося залишити дитину з мамою і вийти на роботу. Ось так, на жа ль, часто буває, коли інші сімейні труднощі вирішуються шляхом зр ад і, унаслідок, розлу ченням.