До нашого міста приїхала kолишня мого чоловіка. Виявилося, що свекруха не лише не переставала з нею спілкуватися, та й хотіла..

0
13

Я випадково дізналася, що свекруха спілкується з колишньою чоловіка. Для мене було див но їх бачити разом у торговому центрі, бо свекруха завжди її обливала брудом. — Як добре, що Оля з Андрієм роз лучилися і він одружився з тобою. Про таких, як Оля кажуть, жінка, що гуляє. Вона тільки про rроші і мріяла. Дешевка. Змусила сина купити собі шубу, а потім втекла з іншим, – розповідала свекруха. Тому я дуже здивувалася. До них підходити не стала, одразу пішла додому. Я подумала, що зі свекрухою тепер менше спілкуватимуся, тому що вона могла все розповідати Ользі цій.

Коли чоловік покликав мене у вихідні поїхати до матері, то я відмовилася. — Жень, ну ти чого? Мама образитися, вона приготувала твої улюблені реберця. — Твоя мати лицемірна жінка. Говорить одне, а робить зовсім інше. Не хочу її бачити. Вона мені каже, що Оля поrана, а сама із нею шампанське п’є. Як це розуміти? Я даремно йому про це сказала. Тому що він поїхав до матері один і став ставити їй запитання. — Чому ти приховала, що Оля приїхала? Женя вас бачила. Вона незадоволена цим. — А чому незадоволена? Боїться, що повернешся до Олі? А твої почуття пройшли?

Чоловік коли повернувся, то розповів мені все, про що вони говорили. Він обіцяв мені, що причин для хвилювання нема. Андрій казав, що любить мене та сина. Але незабаром він почав пропадати в матері. Я намагалася дізнатися, в чому справа, навіть спробувала влізти в його телефон, але там стояв пароль. Але все таємне стає явним. Оля зателефонувала йому, коли ми їхали додому з батьківських зборів. Я побачила на екрані її ім’я. Мій світ звалився. Андрій навіть не став виправдовуватися. Він зібрав речі та поїхав до неї. За рік вони одружилися, дітей немає. Я підтримую зв’язок зі свекрухою і іноді дозволяю забирати дитину.