Ваrітна Віка заявила, що відмовиться від дитини, якщо вона буде нездо ровою. Але коли дитина наро дилася, всі були в աоці

0
17

Віка після довгих спроб заваrітніти, нарешті побачила на тесті дві смужки. Радості не було меж. Чоловік її теж не менше зрадів, в їхньому будинку незабаром буде бігати малюк, якого вони так довго чекали. Про ваrітність Віка не приховувала, вона навіть на роботі відразу ж всім повідомила про своє становище. Колеги вирішили не завантажувати дівчину роботою, все одно, весь день вона ходила від буфета до туалету, токсикоз замучив дівчину тоді. В один з вечорів, коли Віка вирішила піти посидіти з подружками в кафе поїсти, на подив всім, вона заявила: — Ми тут з чоловіком поговорили і вирішили. Якщо дізнаємося, що дитина буде хво рою, то думаємо — або приберемо, або ж відмовимося від нього.

Час покаже. Подруги були в աоці, намагалися навіть відрадити дівчину. Ініціатором була Танюша, вона не розуміла і не приймала заяву Вікі. — Ну, звичайно, це все неправильно. Але думаємо наро дити, а там вже вирішимо. — спробувала заспокоїти Таню Віка. — розумієш, може у мене і деkретні хороші будуть, просто, така дитина — це хрест на все моє життя. Народжу, і думаю, відмовимося. За здоров’я ще не наро дженого малюка переживали всі подруги і вся сім’я Вікі, і Таня, у якої остання розмова ніяк не виходила з голови. У неї навіть змінилося ставлення до подруги.

— Як вона так може так вчинити з власною дитиною? Серця у неї немає. — думала Таня. Але сама нічого вже не говорила подрузі, сенсу не було, адже, вона намагалася її відрадити. Минуло 6 місяців, Віка наро дила і на щастя всім, дитинка народилася здоровенькою. Віка була щаслива, вона занурилася в материнство з головою, вже дуже вона любила свого здоровенького малюка, тільки не розуміла, чому її найкраща подруга Танюша не заходить побачити малюка подруги. Таня так і більше не з’явиться в будинку подруги, вони більше ніколи не побачаться, їх дороги розійшлися, як і погляди в той самий день.