Мати особисто обрала для сина невістку, але не зупинилася. Після весілля вирішила влаштувати їй перевірку на вірність.

0
11

Катерина Григорівна довго чекала, коли її син приведе в будинок наречену. І ось день настав, він привів у будинок Юлю, яка одразу сподобалася мамі. Саші тоді було вже 36, мати його тільки іноді поспішала. Хоча жінка сама розуміла, що кохання можна зустріти в будь-якому віці. Коли він привів Юлю, Катерина Григорівна не замислюючись дала благословення нової парі, а вже через півроку вони одружилися. Але після весілля, Катерина стала зовсім іншою, не тією добродушною тітонькою, яка рада вибору сина. Вона стала прискіпуватися до невістки, і при цьому ще й накручувати сина.

Син не вівся на провокації матері, знав, чому Юля затримується на роботі. У неї зараз перекваліфікація. Ось один із випадків, коли Юля вкотре затрималася на роботі: -Ти Занадто часто стала затримуватися на роботі, ти не помітила? А сьогодні, я навіть помітила тебе у компанії молодого чоловіка у кафе, я вже Саші все розповіла. – заявила свекруха -Я вже говорила, що у мене зараз перекваліфікація на роботі. І взагалі чому ви стежите за мною? -Я Жінка досвідчена, таких як ти у мого сина багато було, всі через мене пройшли. Посмієш ліворуч ходити, і ти серед них опинишся.

Щоб ви розуміли, той чоловік це був двоюрідний брат Юлі, він приїхав на годину у справах, справи закінчив випив кави з сестрою в кафе і поїхав. Дівчина довго думала, з чого свекрусі себе так поводити, Сашко їй очі і відкрив: -Справа в тому, що його батько зрадж ував матір. Знайомі розповіли їй про це. У результаті вони роз лучилися. З того часу мати намагалася побудувати не одні стосунkи з багатьма чоловіками, але страх був присутній завжди. І лише у 50 років вона зустріла вірного чоловіка. Свекруха не хотіла, щоби сином так вчинили. Тому й стежила за невісткою. Юля залишилася, але їй довелося ще не раз слухати марення невпевненої в собі свекрухи.