3 покоління свекрух нен авиділи одне одного всім серце. Але одна розмова стала для них точкою неповернення, після чого ці стосунkи різко змінилися.

0
15

Галина Федосіївна вже важко пересувалася по будинку. Її єдиною надією залишалася колишня невістка – Катя, яка приходила до неї раз чи двічі на тиждень – доnомагати у справах по дому. Навіщо вона приходила – не знала. Можливо, повертала борr… Кілька років тому, коли Катя та Віталік, син Галини Федосіївної, тільки одружилися, між свекрухою та нареченою одразу розпочалася вій на. Дві жінки просто не хотіли ділити свою територію одна з одною, а олії у воrонь підливала попелиця. Якось у Галини зникло колечко – сімейна реліквія. Вона на весь двір кричала, що живе з злодійкою. Віталік теж так вважав, адже він бачив, як Катерина заходила до кімнати матері напередодні зникнення. Звичайно, заходила, вона ж забиралася в хаті.

Після цього звинувачення чоловік Каті подав на роз лучення, а вона тихо зібрала речі та поїхала до батьків. Через тиждень дочка Галини повернулася з відпустки і натхненно розповідала, як усім сподобалася каблучка матері. Галина Федосіївна забрала заяву, але прощення не попросила, а Віталік ще кілька місяців ходив перед Катею навколішки, але пощади не було. Коли Катя залишилася одна, ще й із хво рим сином, Галина Федосіївна найбільше їй доnомагала. Вона тоді часто забирала онука до себе, щоб Катя мала час на себе і на здоровий сон, водила онука в садок, забирала звідти. Тепер настав час повертати їй борr. Ось тому Катя і ходила до колишньої свекрухи. Якось Галина сама зателефонувала і запросила Катерину до себе в гості.

Коли та прийшла, Федосіївна заявила, що вони чекають на третього гостя – невістку Каті. — А що вона тут забула? – явно з ворожістю до невістки спитала Катя. — Заспокойся, вона до мене за порадою звернулася. Коли невістка Каті, Аліна, прийшла, Катя з Галиною вже сиділи з філіжанками чаю в руках. — Ну, розповідай, — з усмішкою сказала Галина. – Що розповідати? Влад повернувся… — Він захворів, бід ний. — Перебила невістку Катя. Аліна обвела свекруху байдужим поглядом і продовжила: — Він знайшов собі таку даму. Мій син освічений, розумний, красивий. Так, кожна дівчина мріє про такого хлопця, а ця… На слові “Ця” Катя та Галина не стрималися. — Чому ви смієтеся? Я своє горе перед вами, а ви… — Ласкаво просимо до клубу, свекруха, — сказала Катя Аліні.