Свекруха віддала нам дачу і ми зробили ремонт, а два дні тому вона попросила віддати ключі молодшому братові чоловіка. Ось же наха бство

0
240

Коли ми з чоловіком зустрічалися, свекруха була проти нашого спілкування, робила все, щоб розлу чити нас. Дякувати Богу, мій чоловік був розсудливим, тому не пішов на її привод, і ми одружилися. Незважаючи на те, що мій чоловік до шлюбу жив зі своєю мамою та братом, все ж таки, я не хотіла жити разом з ними, тому що я вже уявляла, що робитиме свекруха. Свекруха після того, як дізналася, що в мене хороша робота і зарплата, почала до мене краще ставитись.

У неї була дача на околиці міста, але вона якось особливо не займалася ні садом, ні городом, тому сказала нам, що якщо хочемо, то можемо там жити. Все б нічого, але вона якось не про нас думала: вона хотіла лише, щоб ми навели лад на дачі, а після цього вона продала б цю дачу. Ми, звичайно, зраділи, подумали, що справді зможемо щось посадити на цій дачі, зможемо відпочити. І ось, поговорили ми з чоловіком, вирішили розпочати ремонт на дачі, щоби були людські умови, потім посадили овочі, обробили ділянку.

Свекруха приїхала на дачу і не могла впізнати її. Минуло трохи часу, і вона попросила віддати ключі від дачі молодшому братові. Ми запитали, навіщо йому ключі, адже він ніколи не цікавився дачею. Виявляється, він там хотів влаштувати вечірку, а потім, коли її улюблений молодший син провів там гулянки, свекруха заявила, що вона збирається продати дачу, бо син має одружитися та потрібні гроші. Я просто աокована була від цього, чоловік теж досі не може перетравити цю інформацію.