Мама всім підряд сkаржиться, яка ж я нев дячна, адже ця бі дна жінка kупила для мене квартиру, а я, як остання наx аба, не хочу доnомагати їй на старості років. Але ось як все було насправді

0
274

Моя мама називає мене «невдячною істотою», тому що я відмовляюся їй допомагати. Але вона заслужила таке ставлення! Вона продала квартиру моєї бабусі шість років тому і відкладала гроші собі «на старість», незважаючи на те, що ми з чоловіком в той час жили в орендованому житлі. Вона думала тільки про себе і мріяла про забезпечену старість. Ми побачили можливість і взяли кредит. Моя мати спустила всі гроші і тепер скаржиться, що їй доводиться жити на пенсію. І каже, що я не хочу допомагати. Її крайня скупість справила на неї руйнівний вплив. Спочатку ми з чоловіком жили у моїх родичів, щоб накопичити на іпотеку. Оренда виснажувала наші заощадження, тому у нас не було іншого вибору, окрім як переїхати. У такій обстановці ми провели півтора року. Спочатку моя мама здавала квартиру моєї бабусі квартирантам. Але квартиранти були дуже буйними-сусіди постійно скаржилися на них.

Вона все зважила і віддала нам свою квартиру в оренду. Уявіть собі. Ми погодилися, тому що брат чоловіка в той час гостював у своїх батьків. Коли ми тільки в’їхали, ми зробили естетичний ремонт. Нам довелося вкласти багато грошей, але квартира була в поrаному стані, коли мешканці поїхали. Ми відремонтували побутову техніку та меблі. В душі я сподівався, що з часом отримаю квартиру. У моєї матері, навпаки, були свої ідеї: «я вирішила виставити квартиру на продаж! Таким чином, я змогла б продати її і зберегти гроші для неспішного життя на пенсії. ” Ми розглядали можливість покупки квартири, так як вклали в неї значну суму грошей. Родичі чоловіка погодилися взяти кредит, щоб допомогти нам. Так ми отримали житло, причому отримали його в рівних частках. Моя мама не могла натішитися тому, як все обернулося. Вона навіть не дала нам знижку, а просто продала його за ринковою вартістю.

Гроші моєї свекрухи недовго пролежали на її рахунку, так як вона стала витрачати їх нерозважливо. Вона зробила ремонт в квартирі, з’їздила в санаторій, купила шубу, оновила одяг. Загалом, вона виявилася з порожніми кишенями. Після цієї угоди я рідко розмовляла з мамою, тому що мені було боляче. Вона так жорстоко вчинила зі мною. Мої свекри теж вклали гроші в нерухомість. Ми нарешті зітхнули після того, як майже закрили всі наші кредити. Тільки моя мати раптом згадала, що у мене є перед нею дочірні зобов’язання. Вона підійшла і попросила мене допомогти їй. Її пенсії, бачте, не вистачає, щоб утримувати себе. Що цікаво, вона всім розповідає, що купила мені квартиру, а я така невдячна. Дійшло до того, що я перестала з нею спілкуватися і заблокувала її номер телефону. Ми продамо квартиру якомога швидше і купимо ту, що подалі від моєї матері, щоб вона навіть не бачила.