Моя невістка попросила у мене rроші. Коли я запитала для чого потрібна така сума, була ошел ешена її відповіддю.

0
108

Моя невістка знову стала міркувати, у кого позичити гроші. Цього разу їй потрібна велика сума. Скоро день народження у племінника, а потім у сестри і зятя. Сестра моєї невістки живе дуже добре. Її чоловік-успішний бізнесмен. Вони завжди накривають шикарні столи. Живуть багато. У них шикарний особняк, дві дорогі іномарки. Крім того, їм допомагають батьки. Сестра моєї невістки працює лікарем, сама добре заробляє. У них двоє дітей. Діти навчаються в приватній школі. А мій син і моя невістка живуть скромно, вони платять kредит, у сина не дуже висока зарплата, а невістка взагалі отримує копійки.

Нещодавно дівчинці виповнилося 7 років, вона звикла до скромного життя, будь-які подарунки радують її. Я порадила привітати символічно, але моя невістка не погодилася. Каже, що такий варіант не пройде. Справа в тому, що, її сестра і зять нічого не говорять, а ось рідна мама вимагає, щоб вона дарувала дорогі подарунки. Я не розмовляю з тещею сина, вона нетактовна жінка, каже своїй дочці, що вийшла заміж за жебрака. Мій син ніколи не був жебраком, завжди працював. Одного разу моя невістка подарувала чоловікові сестри записну книжку, а племінникам цукерки. Її мати прийшла до нас і влаштувала сkандал, мовляв, знущається над ними.

А сестра її присо ромила. Тепер моя невістка в незручному становищі. Сестра скинула їй список подарунків. Кожен з них коштує цілий статок. А потім вона з чоловіком будуть цілий рік борги гасити. Мій син давно вже не ходить на сімейні свята, його дратують закиди тещі. Вона щоразу принижує його, порівнює його з успішним зятем. Вчора моя невістка була не в настрої. Я запитала, що з нею. Вирішила припинити навідуватися до сестри і мами. Каже, що вони не цінують її старання. Вона ще не повернула минулорічний борr, і тепер їй знову доводиться позичати, щоб купити подарунок.