Коли я виходила заміж, думала, що чоловік просто тихий, але незабаром я дізналася, що насправді ховається під його тихим характером.

0
27

Мій чоловік не знає, як захистити свої інтереси, і я сита цим по rорло. Через м’якість характеру на нього тиснуть батьки, сусіди, друзі. Я давала йому поради, але нічого не змінилося. Коли я вийшла заміж, знала, що мій чоловік – тиха людина, але я не розуміла, що за цією тишею ховається його м’якість та невпевненість у собі. До того, як ми одружилися, не було ситуації, в якій це проявилося б. У мого чоловіка дуже владна мати, вона придушила сина та доньку. Проте дочці пощастило більше: вона зі своїм чоловіком поїхала до іншого міста. Мені доводиться постійно захищатись від постійних нападок матері мого чоловіка.

Нещодавно ми куnили машину і мій чоловік перетворився на особистого водія для свекрухи. Для родичів, усієї родини його тітки. Ніхто не прислухався до його думки. Щойно свекруха кликала його, він миттєво кидався виконувати її команди. Те саме було і з друзями. Вони згадували про існування мого чоловіка, коли їм потрібні були rроші або щось інше для позики. Мій чоловік допомагав їм усім, не відмовляв нікому. Але ніхто і ніколи не думали повернути йому rроші або запитати, чого він сам потребує. На роботі, якщо потрібно було виконати якесь важке завдання, яке потребувало часу, мав робити мій чоловік.

У відрядження також мого чоловіка відправляли. Проте, якщо була премія чи підвищення, про неї забували. Я йому пояснюю, що його просто використовують, даю поради, але безрезультатно. Він сміється, каже, що все чудово розуміє і сам утомився, але не може відмовити людям. Я розумію, що він дуже добрий і завжди готовий задовольняти забаганки та прохання друзів, своєї матері та інших родичів. З ним марно сперечатися і неможливо переконати його. Він хороша і розумна людина, але з таким ставленням він не зможе зробити кар’єру та покращити своє сімейне життя. Я помітила, що перетворююсь на неврівноважену істеричку-невротичку. Я не була такою, але стала після двох років мого подружнього життя.