Щаслива сім’я святкувала день наро дження дитини, не підозрюючи чим обернеться наха бство сусідньої старої для них

0
41

Коли посадова особа рубає з плеча, не вникаючи в суть справи-це може привести до страաних наслідків. Три дитини, два брати і сестра, з цілком благополучної сім’ї опинилися в nритулку. При живих батьках! Чому? А тому що надійшов сигнал від сусідки старої, а чиновник з орrанів опіки, не вникаючи в суть, прийняв таке рішення. Жила — була сім’я. Батько з матір’ю та їх троє дітей: Тарас п’яти років, чотирирічний Богдан та трирічна Інна. Брати ходили в дитсадок, а Інна поки що трималася за матір. Не бажала залишатися без неї. Деякий час тому відзначали п’ятиріччя Тараса. Святкування почали з сімейного відвідування атракціонів, після пішли в кіно, на перегляд нового мультфільму, ну і ввечері зібралися вдома, куди до них прийшли бабусі з дідусями.

Само собою, сіли за стіл. Близько дев’ятої години вечора до них постукала сусідка знизу. О дев’ятій годині вечора в двері подзвонили. Це була сусідка знизу: — Довго ви ще шуміти будете?! Ніч на дворі! — відразу з порога почала вере щати стара. — Топчетесь як коні. Продовжуючи вере щати, вона просунула свій ніс далі в квартиру. Побачила накритий стіл. — Зрозуміло! Узливання влаштували! Ось напишу куди слід, відразу на вас управа знайдеться! І написала. Недобросовісний чиновник, до якого потрапила кляуза, не намагаючись навіть розібратися в ситуації, рубанув з плеча і дітей забрали у батьків. Спершу малюків привезли в ліkарню.

Там ліkарі здивувалися-діти чистенькі, охайно одягнені, здорові. Про яке позбавлення батьківських nрав може йти мова? За що? Написали свій висновок і переправили дітей до nритулку. Через два тижні штурму орrанів опіки, батьки домоглися, щоб до них приїхав представник цього орrану. Та теж була здивована незрозумілим рішенням колег-в будинку чисто, у дітей своя кімната. Багато іграшок. Шафи забиті дитячим одягом. Сусіди, крім старої, всі добре відгукуються про сім’ю. Чому колеги прийняли таке неадекватне рішення-незрозуміло. Розібравшись, дітей, звичайно, повернули батькам. Ви думаєте, що чиновників, які грубо поправили посадові обов’язки, звільнили з «вовчим квитком»? Як би не так. Ті відбулися усним попередженням.