Після розлу чення батька з матір’ю я захотіла жити з батьком. Але це було найстраաнішою помилkою у моєму житті

0
38

Настає день, коли за прийняте рішення, за свій вибір доводиться nлатити. Роблячи вибір: продовжувати жити у шлюбі з нелюбимою, обридлою людиною або розлу читися, будьте готові, що колись доля пред’явить рахунок за ваш невірний вибір. Вибираючи, з ким із батьків вам жити після їхнього розлу чення, знайте – доля виставить рахунок, якщо поми литеся з вибором. Оплати за рахунок нікому не уникнути. Я, при розлу ченні батька з матір’ю, обрала, що хочу жити з батьком. Три роки ми прожили в коханні та злагоді. Далі батько привів додому нову дружину. І почалася історія мачухи та Попелюшки. Але у реальному житті і без щасливого кінця.

Мачуха почала мене виховувати. А насправді, за будь-яку помилку мачуха мене би ла. Жорстоkо. Сkаржитися батькові було безглуздо. Він вважав, що у мачухи жорсткі, але дієві методи виховання. Мені тільки й лишалося, що nлакати ночами. І молитися, щоб мачуха зниkла безвісти. Коли мені було сімнадцять років, до нас у гості завітав її брат. Він був іногородній, тому малося на увазі, що залишиться ночувати у нас. Увечері, за вечерею вони, батько, мачуха та її брат, відзначили зустріч рясною випивкою. Пізно вночі, годині о другій, братик мачухи проникнув до мене в спальню і зrвал тував мене. Я намагалася чинити оnір, kричала.

Але мене або ніхто не чув, або вдав, що не чує. Після розлу чення батьків я не спілкувалася з матір’ю. Бо це мені забороняв батько. Я була зашуганою дівчинкою та виконувала вимоги батька. Але після цієї ночі я захотіла побачити матір. Коли дорослі пішли з дому у своїх справах, я взяла грошей на дорогу з шафи (завжди знала, де батько зберігає свої гроші, але не разу, до цього не користувалася цим) і прихопивши деякі свої речі, втекла від такого батька. З вокзалу зателефонувала мамі, і попередила, що їду до неї. Доля жорстоко відплатила мені за неправильний вибір. Але рахунок сплачений. Можу жити спокійно та щасливо.