Прийшовши додому з магазину, я виявила, що вся підлога, від кухні до кімнати невістки, була в хлібних крихтах. Зайшовши в їх кімнату, я об імліла

0
165

Нещодавно було весілля сина Зіни. Так як молодята не могли поки зняти житла, то вони вирішили пожити з нею. Зіна, звичайно ж, була не проти. Владик завжди був дуже акуратним, як і його сестра Наташа, чого не скажеш про його дружину Іру. Одягалася вона неохайно, за столом після неї залишалася купа крихт і брудних серветок. Зіна тільки хитала головою. Весь час прибирала за невісткою. Через тиждень Зіна не впізнала свою квартиру. Скрізь валявся брудний одяг і взуття. Так як на кухні прибирала сама Зіна, то там хоч був якийсь порядок. Одного разу, прийшовши додому з магазину, Зіна виявила, що вся підлога, від кухні до їх кімнати, була в хлібних крихтах. Зайшовши в кімнату сина, вона виявила в шафі різні продукти.

Іра притягла їх до кімнати, щоб не ходити на кухню. Увечері Зіна поговорила з сином щодо чистоти в будинку. Владик попросив матір нічого не говорити Ірі. Він сказав, що вона вагітна. Зіна згнітивши сер це терпіла все. У квартирі був повний бардаk. Одного разу, зайшовши в їх кімнату, мати обімліла. Такого вона ще не бачила. Куди ж поділася акуратність її сина? Ліжко було не прибрано, весь одяг з шафи валявся на ліжку, на підлозі скрізь були залишки їжі і брудні чашки, і все це було покрито пилом. Коли народилася дитина, все стало ще гірше. Іра навіть не мила посуд дитини, вона вічно ходила в брудному одязі і лазила по брудній підлозі.

Зіна більше не могла терпіти цього. Вибратися з непростої ситуації допомогла дочка. Вона сказала, що вирішить це питання. Через кілька днів Наташа з усією своєю сім’єю приїхала в гості до матері. Вона оголосила їй, що збирається на півроку оселитися у неї. Все одно одна кімната пустує, треба тільки добре прибратися, а то скрізь такий бардак і пил. Іра не на жарт занепокоїлася. Наступного дня вони з Владиком цілих три години сперечалися у себе в кімнаті. Потім він підійшов до матері і сказав, що вони все-таки вирішили зняти житло. Після них Зіна прибиралася цілий тиждень. З онуком зустрічається тільки на прогулянках: не хоче заходити в будинок, щоб не бачити бардаkа.