Після 7 років nринижень і об раз Аліна нарешті зважилася провчити чоловіка і на хабну зовицю. Ось що вона зробила

0
18

Коли Аліні виповнилося двадцять, в її житті з’явився чоловік-Ваня, який був в два рази старший за неї. Аліна була так заkохана у Ваню з сусіднього села, що відразу ж зважилася вийти за нього, незважаючи на таку велику різницю у віці. Для них влаштували досить гарне весілля, з усіма сільськими звичаями і традиціями. Аліна на той момент була щаслива, і всіляко намагалася догодити не тільки чоловікові, але і його сорокарічній сестрі-Каті. Спочатку Аліну не бентежив той факт, що вона переїхала зі свого села в сусіднє. Але, незабаром Катя дала їй зрозуміти, що життя її не буде таким веселим і щасливим як вона собі уявляє. Спочатку вона повідомила молодій дівчині, що все господарство і скотина тепер перебувати під її відповідальністю. Готувати так само повинна була тільки вона.

Аліну цей розпорядок не бентежив, вона за кілька місяців звикла до такого режиму і справлялася з роботою за дві години. Катя не упускала можливості нагадувати дівчині, що в будинку є тільки одна господиня – вона. Після того як Катя зрозуміла, що не може Аліну зламати роботою, придумала чергову гидоту. Вона почала їй твердити, що Ваня її вже не любить, вона сильно поправилася і стала коровою. Дівчинка почала сильно худнути, і її вигляд став бол ючим в очах Вані. Через деякий час Аліна заваrітніла, і її ритм життя почав діяти на її nсихологічний стан. Вона стала більше nлакати і скаржитися, на що Ваня відповідав кулаками і погрозами. Життя дівчини перетворилося на справжнє пекло. Після народження сина, Ваня поміняв ставлення до дружини, і стре су в житті Аліни стало поменше.

Однак такий розклад подій абсолютно не влаштовував Катю. Вона на той момент почала наговорювати на Аліну, мовляв син її не від Вані. І тут Ваню знову віднесло-і він став бити Аліну ще частіше і сильніше. Терпіння Аліни було на межі, і коли синові виповнилося три роки, вона все ж зважилася на втечу. До її батьківського села було сім кілометрів, і одного разу вночі Аліна взяла сина і вийшла з цього будинку. Однак через сусідську собаку Ваня і Катя прокинулися і виявили їх втечу. Ваня все ж не зміг наздогнати Аліну і сина. Аліна розповіла все своєму батькові, і той готовий був убити Ваню. Коли Ваня приїхав за Аліною і сином, батько Аліни викинув його і заборонив з’являтися у них. Аліна почала працювати, а за сином доглядали батьки. Жила вона щасливо і навіть і думки не припускала вийти ще раз заміж.