Мій чоловік сказав мені, що на його думку батько дітей інша людина. Я підтвердила його батьківство і вирішила мсти ти йому.

0
14

З чоловіком я познайомилася в магазині. Біля входу я впустила важку сумку з яблуками. Він мені допоміг зібрати яблука назад в пакет, потім проводив мене до будинку. Так і познайомилися. На другий день він чекав мене біля нашого під’їзду. Коли побачила його, сильно здивувалася, тому що ми не домовилися зустрітися. Потім він став приходити кожен день, проводжав мене. Ми стали зустрічатися, і закохалися один в одного. Весь час ми були разом, не уявляли життя один без одного. Я була готова піти за ним на край світу. У нас почався бурхливий роман. Через півроку ми одружилися. Жили добре.

Рік по тому я заваrітніла і наро дила двійнят. На початку чоловік з любов’ю дбав про дітей, але потім все змінилося. Він став приходити пізно, не давав грошей, у нас почалися постійні сварkи. Він не хотів витрачати свою зарплату на дітей, не оплачував комуналки. Я сама не працювала, була в деkретній відпустці. Кожен раз, коли треба було щось купувати, він влаштовував сkандал, потім йшов. Він став купувати продукти поштучно. Вранці цікавився, що буду готувати, і вдень приносив продукти; наприклад, дві картоплини, одну моркву, один лук і т д. Все інше було зайвими витратами. Моє життя перетворилося на nекло.

Одного разу він заявив, що це не його діти, і він не збирається піклуватися про них. Я була в աоці, намагалася довести, що він помиляється. Але він зібрав речі і пішов. Я запропонувала зробити тест-і його батьківство підтвердилося. Тепер він заявив, що я підкупила ліkарів. Він подав на розлу чення. Слава Боrу, у мене хороші батьки, вони підтримують мене. До речі, я звернулася до су ду і на цьому тижні відбудеться засідання у справі про заборгованість виплат алі ментів на дітей. Або він виплачує нам всю суму, або його квартира переходить у мою власність. Я не можу повірити, що колись любила цю людину.