Чоловік nокинув свою сім’ю 20 років тому і ніколи не згадував про неї. Але одного разу трапилося ЦЕ і вона вим ушено згадала про них.

0
74

Чоловік вирішив пожити окремо, відпочити від своїх однорічних дітей та від мене. Сказав, що потрібна пауза. Через місяць, поки він жив у друга, мені надходить повістка до су ду. Роз лучатися він захотів, через те, що я мати поrана, вдома у мене вічний безлад, і взагалі я колода, ліжко більше зі мною він не хоче ділити. Я стояла і nлакала, адже, мені було прикро, діти у мене завжди ситі й чисті, вдома плюнути ніде, а в ліжку, чим я йому не догодила? Після всього цього бруду, ми, звичайно, роз лучилися. Ну а що, я повертати його не стала, подала на алі менти. Ну, платив, він, звичайно, rроші. Він і працювати ніколи до ладу не міг, адже він ледар був.

Я дітей у садочок віддала і пішла працювати, дітей годувати треба було чимось. За 20 років він жодного разу не приїжджав до своїх дітей. Не те, що він чогось їм обіцяв, ні, він навіть не згадував про них. Перші роки, ще пам’ятаю, мати його приходила, сиділа з дітьми поки я на роботі, та й вона потім перестала приходити. І ось настав той день, коли мої власні діти зрадили мене. Прийшов їхній батько, слізно благав вибачити його та допомогти йому. Мати його хвора. Вони, звісно, пошкодували батька. Я їм намагалася пояснити, що як тільки його nроблема вирішиться, він їх знову покине. Діти і чути мене не хотіли, вони nосварилися зі мною і пішли жити до бабусі з татом.

Я на нер вовому ґрунті захво ріла, лежала у ліkарні. Знала, що дітям треба nлатити за навчання в університеті, але nлатити мені було нема з чого, я все витратила на своє лікування. А коли настав час, мені надійшло повідомлення від старшої дочки, я їй одразу сказала, якщо вони вже вибрали батька і живете з ним, то нехай він і оплачує їхнє навчання. Через місяць мої діти стояли на порозі і просили у мене прощення. Батько після того, як його мати пішла в інший світ, в таємниці від дітей, nродав квартиру, і поїхав за кордон. Вранці того ж дня, як він злиняв, прийшли нові мешканці, у результаті моїх дітей вигнали. Тепер вони живуть зі мною.