Коли я побачила, які страви готує моя свекруха, спочатку у мене очі на ло б полізли, а потім, я твердо вирішила, що більше ніколи не відправлю до неї внучку.

0
155

З моїм чоловіком я познайомилася випадково. Він мені відразу сподобався. Ми стали спілкуватися, і одного разу він зробив мені пропозицію. Я, звісно, погодилася. Через два місяці ми одружилися. З майбутньою свекрухою я познайомилася за тиждень до нашого весілля. Незабаром після одруження моя свекруха запросила мене до себе додому. Як тільки я прийшла до неї в гості, відразу зрозуміла, яка вона домогосподарка. Виявилося, що моя свекруха готує їжу на тиждень, а не кожен день. Мало того, із залишків їжі вона готує нову їжу. Чули про таке? А я навіть пробувала. Скажу вам чесно: це просто жахливо, огидно.

Я раніше ніколи не зустрічала людину, яка готує раз на тиждень. Тепер ч розумію, чому мій чоловік ненавидить гороховий суп. Виявилося, вони їли цей суп 7 днів поспіль, уявляєте? Як можна їсти 7 днів поспіль гороховий суп ? Одного разу вже свекруха прийшла до нас в гості і побачила, що у нас в будинку немає готової їжі, і почала мене зви нувачувати в тому, що я поrана домогосподарка. Я люблю готувати все свіже, причому, кожен день. Дістала з морозилки м’ясо, почистила картоплі, приготувала їжу. Вона не розуміла, як можна взагалі викидати їжу? Вона сміливо говорила, що потрібно все доїдати хоч на третій день.

Кожен раз, коли моя дочка йде в гості до бабусі, вона приходить голодна, тому що вона не може просто-напросто їсти те, що готує бабуся. Одного разу я побачила, що вона нагодувала дитину супом, який постояв у холодильнику рівно тиждень. Після цього я не відпускаю дочку до неї в гості. Нехай я буду поrаною невісткою, але зате я буду знати, що моя дитина не їсть цю їжу, якою отруїтися можна. Я намагалася їй пояснити, що від їжі залежить наше здоров’я, але вона нічого слухати не хоче. А мені шкода її чоловіка, який досі змушений їсти ці неякісні страви щодня.